Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire lehet megtippelni...

Mennyire lehet megtippelni pocak alapján a nemét?

Figyelt kérdés

24 hetes vagyok. Tudom a nemét, csak kíváncsi vagyok milyennek látszik. Este írom hogy végül is mi. Kíváncsi vagyok a tippek arányára.


[link]



2016. febr. 4. 10:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem kislány:)
2016. febr. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem semennyire! Ha megnézel egy ilyen kérdést, akkor ott is láthatod, hogy megoszlanak a vélemények! Engem mindenki azzal zaklatott, hogy csúcsos a hasam, szóval tuti kisfiú. Hát nagyon nem :)
2016. febr. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az én pocakomra egy ismerősöm váltig állította, hogy kislány. 5 gyereke van, és totál meg volt győződve, hogy ő tapasztalatból megmondja. :) Én meg tutira tudtam, hogy kisfiú, az is lett. Ez olyan mint a lottó. Van esély rá, hogy bejön. :)
2016. febr. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az orvosok véleménye szerint a pocakod alakját és méretét az anyai genetika, a csípőd mérete és alakja, a magasságod, és a lepényed elhelyezkedése adja meg. Az én magzatom ezeken nem változtat a kukijával. Annál azért kisebb van neki:)


34hkm (mindenki mondja, hogy lány van a hasamban, pedig a kromoszómatérképén xy szerepel.:))

2016. febr. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Talány lány. Megcáfolnám, hogy a genetika határozza meg, hogy csúcsos vagy tompa lesz a hasad. Egy ugyanazon embernek akkor nem lehetne lánnyal szétterülős hasa, míg fiúval hegyes. Az én ismeretségi körömben viszont 3 nő is van akinek különböző alakú volt a hasa lánnyal és fiúval. Megmondták nekem, hogy lányom lesz és igazuk lett... Szerintem az esetek többségében igaz, és ebben egy vörös diplomás patikus barátnőm is egyet ért! Ő azt mondta a lányok jobban bújnak az anyjukhoz. Neki is lányos hasa volt és lányt is szült, mindkét unokatesómnak lányos hasa volt, mindketten lányt szültek. Lehet csak én lakok ilyen helyen, ahol látni a pocak alakjából a baba nemét. :D
2016. febr. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Kisfiú


jövőhónapban is megmutatom majd a pocim, hát ha akkor már másien lesz.

2016. febr. 4. 19:14
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem fiús hasam van mindenki szerint, és kislányt várok :)

Már gondolkodunk azon a párommal, hogy még egyszer végigmegyünk a fiúneveken. Bár a magándoki uh-n mindig elmondja, hogy kislány :)

34h km


Én nem tudom megtippelni, hogy kislányt vársz, vagy kisfiút. Első pillantásra nem ugrott be semmi, utána meg már nincs értelme tippelni. De legyen az, amit szeretnél!

2016. febr. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
kislány + 5 kg hizás
2016. febr. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!