Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rátok hogy hat ez a front?...

Rátok hogy hat ez a front? Normális hogy alig kapok levegőt?

Figyelt kérdés

Nem tudok egyszerűen még főzni sem mert le kell üljek úgy fulladok. (ülve is) ha felállok még rosszabb :/

Nektek milyen tüneteitek vannak?

A picike sem olyan aktív

30 hkm



2016. jan. 31. 10:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez nem a front miatt van, hogy fulladsz, alig kapsz levegőt. Ebben a terhességi korban ez már teljesen szokásos sajnos, és ha a baba majd lentebb megy és a hasad is, akkor lekerül rólad ez a nyomásérzés. De ez csak az utolsó hetekben lesz (én 34 hetesen is még érzem).


Az én magzatom a frontok alatt nagyon aktív, pedig mindenütt azt írják, hogy alszanak. Hát...az enyém szétrúgja a hólyagomat meg a bordáimat egész álló nap.:)


Egyébként az én tüneteim: 3 napig nyilallt a méhem meg a szeméremajkaim, ez most megszűnt, mert szerintem lemozogtam igazából. A mozgás nekem mindig segít, sétálgatás pl. És egyébként a szex is, ami az izmaimat ott lent (combtő, stb.) is mozgatja és lelkileg meg ugye nagyon sokat segít.:)


De egyébként teljesen jól vagyok (nincs derékfájás vagy ilyesmi).


Te, kérdező, hogy vagy a fulladáson kívül?


34hkm

2016. jan. 31. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is érzem, hogy front van. Ilyenkor nagyon keveset mocorog a picim.

Én émelyegtem, szédültem dèlelőtt. Kitartás!

Szintén 30 hkm

2016. jan. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem két esélyes a front hatása vagy leesik a vérnyomásom, vagy felmegy. Zsibbadok, szédülök és hányingerem van. Hála az égnek a héten dolgoztam utoljára. Szörnyű volt mikor munkaidőben jött rám ez a rosszullét, le se tudtam feküdni...
2016. jan. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!