Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Éjjel nappal mozog a baba a...

Éjjel nappal mozog a baba a hasamba, azis gond ha sokat mozog?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 30. Hétben jarok es szinte napi 20 órába feszíti ki magát, rugdos, mozgolodik stb. Szinte mar faj, kezdek aggódni vajon ezis normális? Hiszen ez a másik véglet. Volt valaki igy? Ugye nincs gond nyugtassatok meg?!

2015. jún. 27. 16:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nincs gond, akkor alszik amikor te :)
2015. jún. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Akkor 5 óránal többet nem alszik :)
2015. jún. 27. 17:21
 3/14 anonim ***** válasza:

En is igy vagyok. Nincs olyan ora, hogy ne ereznem.

Szerintem almaban is feszkelodik.


33 hkm

2015. jún. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Én is arra gondoltam amire az utolsó, még álmában is.. Ma különösen aktív a babám, kétlem, hogy állandóan fent lenne.

27 hkm

2015. jún. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Igy akkor kicsit megnyugodtam, mondjuk erre nemis gondoltam hogy álmában is fekszkelodik :)
2015. jún. 27. 18:43
 6/14 anonim ***** válasza:
Nálunk is ilyen nagy az aktivitás,már az furcsa ha fél óráig nem érzem. De ha lefekszem,ő is megnyugszik. Éjjel meg ha megyek mosdóba nem érzem. Az én dokim is azt mondta Hogy nem baj ha ilyen aktív. Boldog babavárást :-) 30 hkm
2015. jún. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Én olyat olvastam,hogy (na most nem kell megijedni) Ha nagyon sokat mozog az azért lehet gond mert esetleg rátekeredik a zsinór és ebből próbálna szabadulni ezért a sok mozgás! Nem is tudom hol olvastam talán itt fórumon, vagy egy netes cikkben.

De ha ez megnyugtat,nekem is sokat mozgott és mindig akkor aludt amikor én is :)

Nem volt semmi gond :)

2015. jún. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

AZ én fiam is rengeteget mozgott, éjjel-nappal, azt hittem, sosem alszik :) Még a terhesség végén is ez volt, azzal viccelődtem mindig, hogy nem a magzatmozgást kell számolnom, hanem azt, h mikor nem mozog :)

Hát, annyit tudok írni, hogy tartotta a formáját, nem sokat pihentem mellette az elmúlt 2.5 évben! 2 éves volt, mire átaludta az éjszakát, iszonyú hamar ráállt a napi 1x alvásra és éjjel sem aludt soha annyit, mint amennyit "kellene", + ugyanúgy szaggatottan, mint a pocakban is... Mástól is hallottam ezt, pl barátnőmmel egyszerre voltunk terhesek, az ő fia alig mocorgott, nagyon későn is kezdte érezni, és sokkal nyugisabb- jobb alvó volt mindig is, mint az én fiam... egy másik barátnőm lány ugyanígy...

Nem tudom, van-e ebben valami, de nálunk így alakult.

Más "hátrányról" nem tudok :)

Igaz, a fiam nyakára is rá volt 1x tekeredve a k.zsinór, de nagyon sok baba így születik!

2015. jún. 28. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Az utolsónak igaza van. Rátekeredhet a köldökzsinór illetve a baba nagy valószínűséggel gyereknek is elevenebb fajta lesz. Az ultrahangon viszont úgyis látnák, ha rajta van a köldökzsinór, tehát ne aggódj.
2015. jún. 28. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ne haragudj hogy beleszolok de megkerdezhetnem hogy Nektek mikor kezdett el mozogni? Marmint mikor éreztétek eloszor? Én most vagyok 16 hetes de még semmit nem érzek. Köszi ha válaszoltok. :)
2015. jún. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!