Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37 hetesen iszonyu fajdalmas...

37 hetesen iszonyu fajdalmas aranyer?

Figyelt kérdés

37+3 hetes vagyok,iszonyu fajdalmas,hatalmas kulso aranyerem van. Reparonnal kentem,de semmit nem ert. Elmentem kedden dokihoz,nem nezte meg csak irt fol kremet es mondta,hogy ha egy heten belul nem javul menjek vissza. Tegnap visszamentem mert ugy ereztem hogy meg nagyobb lett,ez a doki vegre ranezett ( mikor meglatta annyit mondott auu). Szerencsere nem trombozisos,de nagyon nagy. Azt mondta adjunk meg idot a kremnek es irt fol kupot is estekre. Remeltem hogy a kuppal es kremmel ma reggelre legalabb picit jobb lesz,de nem,megint paracetamolt kellett bevennem hogy legalabb fekudni tudjak.

Rettenetesen felek hogy ilyen fajdalmas aranyerrel kell szulnom. Persze tudom hogy az fajdalmasabb (tapasztaltam mar),de ha utana ez meg rosszabb lesz mozdulni nem fogok tudni.

Kerdeseim,hogy van e ra esely hogy hetvegere javulni kezd? A kremet kedd este ota,a kupot tegnap este ota hasznalom. Lehet meg kell ido mire elkezd hatni? Van valaki aki ilyen fajdalmas aranyerrel szult? Milyen volt? Mi volt utana?

( Kulfoldon elek,azert nem irtam a krem nevet,mert amik itt vannak azok nincsenek otthon es az otthoniak persze nincsenek itt. A Reparon meg regebbrol maradt)


2016. febr. 5. 10:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Ha külföldön élsz, sajnos nem tudok ajánlani semmit... a Reparon semmit nem ér. Tizenéve küzdök aranyérrel, eddig mindig proktológus írt fel kúpot (olyat, amit a patikában kevernek ki), de van már egy nagyon jó, ami pótolja: Sperti. Terhesen is használható.

Mondjuk a hatékony kúpoknak, krémeknek is kell néhány nap, mire hatnak, akár egy hét is, úgyhogy pár nap alatt még nem kell eredményt várni. De ha jó az, amit felírt, akkor néhány nap után el kell mulasztania az aranyeret.

(Csak közben ill. utána figyelj rá, hogy ne legyen kemény a székleted, mert a kezelés felpuhítja és abból meg könnyen lesz végbélrepedés, ami pont olyan fájdalmas.)

2016. febr. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszod. Remelem csak turelmetlen vagyok es elkezd hatni. Spertit hoz anyosom,de sajnos csak csutortokon erkezik,remelem addig javul,mert "befonom a hajam". Nem lennek ilyen ideges,ha nem lennek mar ennyire a vege fele.
2016. febr. 5. 11:06
 3/17 anonim ***** válasza:

En is igy jartam epp szules elott, pedig elotre soha sem volt.

Nekrm a kup, krem semmit sem ert, detralexet szedtem egy hetig, kura szeruen, mar a 3. napon nem szenvedtem, sot, szules utan sem volt gondom vele.

Irtad, hogy kulfoldon elsz, en a magyar dokimat hivtam fel emiatt, mert itt en is csak kupot, kremet kaptam es mivel egy ismerosom jott epp ki, igy o hozta el nekem a gyogyszert, amit az orvos mondott.

Megvaltas volt.

2016. febr. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Koszonom! Olvastam mashol a gyogyszerrol,persze az sincs itt. Sajnos anyos elott mar senki nem jon,de akkor lehet hozatok vele ilyet.
2016. febr. 5. 11:16
 5/17 A kérdező kommentje:
Megneztem hogy tudnek itt kint venni ilyen gyogyszert de csak ebay-en vagy amazonon lehet rendelni,azoktol kicsit tartok mennyire megbizhato. Felek a csutortok kicsit keso mar.
2016. febr. 5. 11:29
 6/17 anonim ***** válasza:
Tényleg, a Detralex is jó, azt is szedtem proktológus javaslatára!
2016. febr. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Ti meg mernetek rendelni ebay-rol? 99,9%-os a pozitiv visszajelzes az eladorol. Ha nem lennek terhes nem gondolkodnek,csak feltem a babat,nehogy mas legyen a dobozban.
2016. febr. 5. 11:39
 8/17 anonim ***** válasza:

Te hol vagy? Melyik orszagban?

Kuldd el az ebay lonket, megnezem.

Az sem kizart, hogy van a gyogyszernek megfeleloje ott is, mas neven.

En hatoanyagra szoktam rakeresni.

De ha segitokesz a haziorvosod, akkor o is meg tudja mondani.

Azt tudom, hogy bar a detralex tajekoztatojaban az van, hogy terhesseg alatt nem ajanlott, de ez az egyetlen aranyeres rohamra valo gyogyszer, amit lehet szedni terhesen. Legalabbis nekem a magyar nogyogyasz ezt mondta.

2016. febr. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Angliaban elek. Az a baj hogy itt nem egy orvosom van,mindig mashoz kerulok.

Itt a link

[link]

2016. febr. 5. 12:05
 10/17 anonim ***** válasza:

Ez igazabol ugy nez ki, mint a magyar. Nem biztos, de szerintem ez litvan kiadas. Figyu, ha az elado nem simliskedik, akkor szerintem ennek ugyanannak kell lennie, mint a magyarnak, az eladonak meg tenyleg jo ertekelesei vannak.

De a dontes a tied.

En eddig hegkezelot rendeltem csak ebayrol, ami mar majdnem gyogyszer kategoria, az lengyel volt, de tenyleg ugyanaz, mint a magyar (hasznaltam mar a magyar patikait is belole, csak elfogyott). Szoval engem akkor nem vertek at, nyilvan ez is csak biznisz, mert aokan keresik a sajat orazaguk megszokott gyogyszereit, ezek pedig nem venykotelesek.


Viszont az is igaz, ha kicsit csuszik a posta, akkor nem erne hozzad sokkal korabbam, mintha anyukad vinne neked.

Nehez kerdes...

2016. febr. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!