Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha egyszer volt hematómám...

Ha egyszer volt hematómám akkor végleg nem lehetünk együtt a párommal?

Figyelt kérdés
7,5hetesen volt együttlétünk után egyszeri vérzés (nem sok).Lett egy pici hematómám.Voltam másnap ultrahangon azt mondták pihenjek.Én szedtem magneb6-ot is. Most 13+3hetes vagyok minden rendben a babával.A hematóma amúgy a 9.héten nyoma se volt.Az orvosom semmit nem mond.Már többször rákérdeztem de kitért s válasz alól.Többet nem is megyek hozzá.Viszont legközelebb csak a 18-19héten kell mennem az új orvoshoz (nem ismerem).Megőrülök hogy nem lehetünk együtt es semmit nem tudunk.Ilyenkor végleg tilalom szokott lenni?Más panaszom nem volt.
2016. febr. 5. 20:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát mi feloldottuk magunknak a tilalmat, mikor már nem látszott a hematóma az uh-on.
2016. febr. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem végig tiltva volt.
2016. febr. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Szuper,hogy az orvosok nem képesek elmondani... ;(

Amúgy nagyon pici 4mm volt a hematoma alig latszott.

2016. febr. 5. 20:43
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia.Nekem is volt 5 hetes terhesen kórházban is voltam másfél hetet mert nekem nagyobb volt mint a petezsák.Nekem sem mondott egyik orvos se semmit kb 13.vagy 14.hétig mi se voltunk együtt.Sőt nekem a 12 heti ultrahangon sem mondták hogy megvan e még a hematóma vagy már nincs.Kb olyan idős terhes lehettem mint most te amikor újra együtt voltunk a férjemmel.Fokozatosan visszaálltunk a normális együttlétekhez.Azóta panaszmentes a terhességem kop kop üvd 33 hetes kismama.
2016. febr. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem 11 hetesen volt es nem is kicsi, konkretan a mehlepeny szele valt le, ott lett egy nagy hematoma. Vereztem is, gorcsoltem is, mire a korhazba ertunk en mar biztos voltam benne, hogy veteles.

De nem az volt. A verzes elallt, a hematoma egy resze kiurult, a tobbi felszivodott. 17 hetesen mar nem latszott semmi, utana mar nem volt tiltva az egyuttlet es eltunk is vele boven.

Szoval nekem azt mondta az orvos, hogy lehet.


Ez nyilvan nem azt jelenti, hogy neked is lehet, ez a te dontesed. Az orvos meg eleg erdekes. Az a dolga, hogy ilyen konkret kerdesre valaszoljon. Olyan, mintha nem akarna vallalni a felelosseget, de ez nem megoldas, mert ez a dolga. Akkor inkabb mondott volna nemet, ha nem picit is veszelyesnek erzi es elfogadod, kesz. De a kitero valasz rosszabb meg a hatarozott nemtol is.

2016. febr. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Csak nem értem mert mindenhol azt olvasom hogy a henatóma felszívódása után engedték.Nekem meg amúgy is olyan pici volt.Egyszer volt 1evőkanálnyu vérzés kb rögtön utána be se kellett feküdnöm gyógyszert sem kaptam semmit...
2016. febr. 6. 12:23
 7/7 anonim ***** válasza:

8.héten nekem is kiderült a hematóma (egyébként véletlenül, mert más miatt kerültem kórházba, de megultrahangoztak). Akkor eltiltott az orvos. 12. hetes uh.-n más orvos volt, kérdeztem hogy lehet-e. Ő meg hülyén nézett rém, hogy mért ne lehetne. Mondtam, hogy mert hematómám van. Mondta, hogy ezen az uh.-n nem látszott, mehet nyugodtan. De inkább majd az orvosra hallgass.

Amúgy ilyenkor szerintem az orgazmus a veszélyes, nem pont a közösülés önmagában.

2016. febr. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!