Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van 4 db pozitív terhességi...

Van 4 db pozitív terhességi tesztem, voltam nőgyógyásznál, nagyon rossz élmény volt. Ugyanannyi információval jöttem el, mint amennyivel odamentem. Hány hetes terhes lehetek? Uh-n csak egy fekete pötyike látszik, nagyon kicsi. Mikor lehet majd látni?

Figyelt kérdés

A leletemen a következő látszik: portio hátul, folyt. rendes nagy anteflectalt uterus, szabad adnextájak,

Uterus nagysága: 52x68mm, 13mm esetleg terhességre imponáló képlet, homogén méhfal, j.o. ovarium: 23x32, b.o. ovarium: 19x35, ép hólyagkontúr, szabad hasűri folyadék nincs. Ováriumokban fokozott vasc. nem látható.


2015. márc. 31. 08:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Mikor volt az utolsó menszid?
2015. márc. 31. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Február 18-án volt, de akkor is a 41.napra jött meg. Akkor biztosan nem voltam terhes, mert sztk-ban volt egy negativ menotestem. Most elmentem ahogy pozitiv lett a teszt, rá 4 napra és közölte hogy nem lát semmit csak egy kb 3mm nagyságú fekete pöttyöt.
2015. márc. 31. 08:20
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy nem lát semmit, hisz holnap leszel 6 hetes terhes. Bő 2 hét múlva menj vissza, akkor már szívhang is lesz.
2015. márc. 31. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Tegyük fel, hogy most is ilyen hosszú a ciklusod, 40 nap körüli, akkor mostanában kellene megjönnie vagy 1-2 napot késik. Ilyen kicsi terhességnél még nem sokmindent lát az orvos, én az elsővel két hét menszeszkéséssel mentem el, akkor is alig látszott valami, közölte az orvos, hogy kisebb a számítottnál, az én ciklusom is nyújtott, olyan 33-35 napos. A másodiknál már nem is mentem hamar, olyan 8 hetes terhesen először Uh-ra.

Általában ha a menszesz 2 hetet késik akkor vagy számítások szerint 6 hetes, 6 hetesen látnak először szívhangot, hamarabb nem. A te esetedben lehet, hogy csak 4-5 hetes terhességről van szó a hosszú ciklus miatt, várj egy kicsit, és ha nem jön meg menj vissza 2 hét múlva az orvoshoz, és addig sem idegeskedj, nyugi.

2015. márc. 31. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, igazából azért izgulok mert nagyon sok nőtől hallottam, hogy 5 hetesen már simán lehetett látni, sőt, 4 hetesen is. Ráadásul közeli családtagnak végignéztem egy terhességét, ahol kiderült, beteg a pici, el kellett venni tőle. Azt hiszem emiatt aggódom annyira.
2015. márc. 31. 08:33
 6/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm Neked is, kicsit megnyugtattál. Annyira bunkó volt az orvos, úgy viselkedett velem, mintha egy éven belül a 4. abortuszomra készülnék, lenéző volt, a jószándék 0, alig vártam, hogy kijöjjek. Ráadásul nő vokt, azt mondta: jajj, nincs is itt szinte semmi, az sem biztos hogy terhes marad.
2015. márc. 31. 08:37
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Amig be nem toltod a 12. hetet ez nem fog valtozni. 4-5 Hetes terhessegeket regen eszre se vettek, csak kicsit kesve jott meg a noknek. Most meg mindenki tesztel, egybol rohan a dokihoz, aztan lehet hogy egyhet mulva mar nincs is ott semmi. Akkor mar mindenki odavan lelkileg, h elvetelt, amugy ezt kemiai terhessegnek hivjak. Raadasul a 6-7.hetig ok nem latnak szivhangot, addig nem tudja mererositeni a terhesseget, amig nem latja h elo embrio van a petezsakban. Szoval ok ezert ilyenel, az mas kerdes, h en is le tudtam volna mar utni par dokit meg asszisztenst :-D.. ha verzessel mesz ba, akkor is pont ennyire bunkok, keszulj fel, hez csak neoed belul lesz egy szep idoszak, a korhatakat meg egy eletre megutalod!!
2015. márc. 31. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Igen, ez így van. :) Engem az bosszant a legjobban, hogy fizetem magam után a tb-t rendesen, normális vagyok az orvosokkal, nem rohangálok minden jelentéktelen dologért dokihoz, de mégis csak az kap notmális ellátást, aki magándokihoz jár, de arra meg sajnos nem sok nőnek van pénze. :(
2015. márc. 31. 09:02
 9/19 anonim ***** válasza:
Én magándokihoz járok, de amíg nem dobban meg a pici szíve, addig nem tekintenek terhesnek. Volt már 2 vetélésem, most is terhes vagyok, pénteken még nem volt szívhang, pedig 7 hetes vagyok :( aggódok én is, de nem tudunk mást tenni, csak várni és bízni sajnos :(
2015. márc. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Istenem, sajnálom. Reméljük most minden rendben lesz Veletek! Mikor mész orvoshoz?

A magánról annyi, hogy ha nem 15000 lenne egy vizsgálat akkor el is mennék, de így nagyon sokallom, én egyből megnyugodnék, ha biztonságban és biztos kezekben tudom magam. :(

2015. márc. 31. 13:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!