Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A keményedés és a jóslófájás...

A keményedés és a jóslófájás között mi a különbség? (már ha van)

Figyelt kérdés
2016. febr. 6. 16:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Követem
2016. febr. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A keményedés nem fáj.
2016. febr. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A keményedés nem fáj, csak kellemetlen, nekem olyan érzés, mintha egy nagy gombócba lenne a hasam, nagyon kemény az egész, és olyan érzés, mintha kicsit nehezen kapnék levegőt.

Jóslóm még nem volt, de állítólag derékból indul ki a fájdalom, a hasban görcs szerű.

Az alhasam néha görcsölget, úgy, mint mielőtt megjön, de állítólag ez nem jósló, csak készülődik a méh.

2016. febr. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt soha jóslóm,viszont a szülésem keményedéssel kezdődött és úgy,ahogy az előttem lévő írta,kb nem kapsz levegőt,mint mikor nagyon tele eszed magad és már majd kipukkadsz.
2016. febr. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!