Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 1. sz. Női Klinika amniocentéz...

1. sz. Női Klinika amniocentézis! Akinek itt volt, az eredményt hogyan tudatták?

Figyelt kérdés
9-én kell mennem az eredményért. Volt esetleg akinek telefonáltak előtte, vagy értesítették? Ha rossz az eredmény nem értesítenek előbb?
2016. febr. 7. 08:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Én nem ott csináltattam, csak lelki támogatást szeretnék nyújtani. Mi a 13. heti rossz kombinált eredmény után 4 hetet vártunk, hogy az amniót megcsinálják, és bár nekünk egy hét volt csak az eredményig, de az az öt hét örökre megváltoztatott minket.


Tartsatok ki!!! és kívánok egy egészséges kislányt, kisfiút!


34hkm

2016. febr. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Telefonon hívtak, de utána el kellett mennem a tanácsadásra, ahol a doki mindent részletesen elmondott....de ez 8 éve volt
2016. febr. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Minden rendben volt! Neked is ezt kívánom (2. válaszoló)
2016. febr. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek :)
2016. febr. 7. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!