Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy bírtátok ki a 9 hónapot,...

Hogy bírtátok ki a 9 hónapot, mire a kezetekbe tarthattátok a kicsit? :-)

Figyelt kérdés
Szeptemberre várom a babát... Egy örökké valóság :-)

2016. febr. 8. 21:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ne is mondd... Én júniusban teszteltem végre pozitívat (másfél év próbálkozás után), most vagyok 38 hetes. Az elején még nem volt gáz, mert volt egy csomó más elfoglaltságom, pl. ősszel volt az esküvőnk, azt szerveztük, az eléggé lekötött :) De most már nagyon nehezen bírom, pláne, hogy mozogni is alig bírok már, és sehogy se kényelmes, na meg igen, lassan tényleg letelik az a 9 hónap, és már nagyon szeretném látni, kézbe venni a babát. Minden nap úgy kelek fel, hogy talán ma végre megszületik :)
2016. febr. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Dolgoztam igaz nem addig ameddig terveztem hanem 34 hetes koromig, az utolsó 6 hét kb annyinak tűnt, mint az azt megelőző 30. Igaz nyáron a 40 fokban nekem is egy örökkévalóság volt pedig bírom a meleget de nem terhesen, én is szeptemberben szültem.
2016. febr. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Eleinte még nem volt kezzelfoghato a dolog. Aztan volt egy honap,amikor egy hajszalon fuggott a magzat elete, azt rosszul birtuk. Aztan a 3.trimeszterben meg hazvasarlasi projektbe kezdtunk (mi nem koltozunk szerencsere el), es ez lekoti a figyelmem. Ja es dolgozom aktivan szellemi munkat, amiben muszaj odafigyelni:)


Neha turelmetlen vagyok mar, de foleg a testi tunetek (pl.aranyer, holyagrugdosas) allandosulasa miatt.:)


Varom, hogy legyen vege ennek es legyen babank. Amugy a ferjem kicsit jobban birja, o tud kommunikalni a magzattal, az en hangomra es erintesemre nem reagal, hisz en vagyok a vilag szamara.:)


35hkm

2016. febr. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ne aggódj ,hamar eltelik az idö.

Én olyasmiket csináltam ,amire tudtam hogy nem lesz kb évekig rendesen idöm.Filmeztem ,pihentem ,olvastam ,elutaztam külföldre a barátnömhöz.Hát be is igazolódott ,most valóban egyikre sincs idöm.Hamarosan ott lesz már a karjaidban a kisbabád ,és neki még csak te fogod jelenteni a világot.Nem tudsz mással foglalkozni ,ha tehetnéd is mindig ott jársz majd fejben :).Tapasztalat.Most vagy "egyedül" utoljára az életben ,használd ki.

2016. febr. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem csak 7hónapot kellett ...
2016. febr. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hát nem igazán volt időm türelmetlenkedni. :D Rám zúdítottak egy halom munkát, jó hogy nem fulladtam bele 33 hetes koromig dolgoztam. Gyakran teljesen megfeledkeztem róla, hogy terhes vagyok. Nem volt időm a babára gondolni. Alig vártam, hogy végre pihenhessek kicsit és csak vele és a házimunkával foglalkozhassak esetleg ledőlhessek néha napközben. De mióta itthon vagyok minden van csak pihenés nincs, még vásárolgatok, járom a városokat boltokat, netes oldalakat böngészek, hogy meg vegyek mindent a picurnak. Kádat és hozzá való állványt még nem sikerült vennem, mert úgy tűnik az én városom nem kismamáknak való. :) A szekrényt ki kellett hisztiznem a páromtól, mert szerinte az nem kell a babának és nem adunk érte 38 000.-, azt is meg kell még rendelnem. Holnap kismamafotózásra megyünk, az egy délelőttös elfoglaltság, majd ebédet főzök, délután dokinénihez, majd a munkáltatómhoz megyek. Szóval a holnap is zsúfolt lesz. Holnapután apasági nyilatkozatot csináltatunk és kiselejtezek mindent otthon a szekrényekből, lehet a babaágyat is összerakjuk. Majd ablakot is kéne pucolni...
2016. febr. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
38. hét... Várunk :D
2016. febr. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szintén szeptemberre várom, de nekem a második, így már megvan az a tapasztalat, hogy úgyis kijön és hogy ezt az időt nem lehet semmivel lerövidíteni (nem is érdemes). Úgyhogy igyekszem kihasználni ezeket a hónapokat, amíg még van SAJÁT életem... például rá szeretném venni a páromat, hogy menjünk el kettesben nyaralni, mert utána egy darabig nem lesz rá lehetőség... közben házfelújítás, egyebek... még kevés is az idő!
2016. febr. 9. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 florszi ***** válasza:
hát izgatottan az tuti :D de kiélveztem amíg nem voltam úgy mond korlátozva :D kajásak lettünk ohh menjük kajáljunk valahol valamit stb :D na aztán az utolsó hónap az keserves volt :( xD azt hittem soha nem lesz vége 39hétre szültem, szülés idításal amiből császár lett. De a lényeg sokszor vissza kívánnám még a pocakba :D ha csak nagyihoz megyünk az egy tortúra :D de élvezem ezt is :D ugy h tényleg azt egy kicsit használd ki h még bent van :D 3hós kisfiú anyukája :)
2016. febr. 9. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Olyan nehéz sokszor várni, én már annyira kíváncsi vagyok. A vizsgálatokat is mindig vártam, hogy valami új infó legyen, meg amikor megmozdult, hogy ez most tuti az volt-e, de áá biztos nem (15.héten, 1. baba, mellsőfali lepény, 17. héten már elhittem, mikor láttam, és le is videóztam a kis puklikat, amiket csinált, mikor rúgott egyet).


Aztán alig vártam, hogy megtudjuk a nemét, meg hogy láthassam, legszívesebben hetente jártam volna uh-ra, de az orvosi ajánlások szerint még nem bizonyított, hogy az tényleg ártalmatlan-e, így csak a kötelezőkre mentem.


Közben egyre többet éreztem mozogni, nagyon aktív baba, hozzá kellett edződni:D Dolgoztam a 36. hétig, meg még most is lett valamennyi munka a 37-38.-on de nem bántam, gyorsabban megy így az idő.


Nekem hiába mondta/mondja bárki, hogy most kell kihasználni az időt, ami még van, egyrészt előre pihenésből nem lehet feltankolni, másrészt már annyira kíváncsian várja ilyenkor az ember:) Van, aki nagyon élvezi a várandósságot, hogy bent van a baba a pocakban, szeretné, ha ki sem jönne, na az nem én vagyok, pedig végig minden oké volt. Nekem az első 12-16 hét telt lassan, aztán utána repültek a hetek.


Kíváncsi vagyok, mikor fog kibújni:)

2016. febr. 9. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!