Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért fájhat a derekam 15...

Miért fájhat a derekam 15 hetesen?

Figyelt kérdés
Még csak 15 hetes vagyok. Már karácsonykor is fájdogált a keresztcsontom környékén. Pl. ha fél lábra állok vagy viszonylag hirtelen állok fel. Mondta a doki, hogy mozgáshiány, tágulásos fájdalomnak még korai. Elkezdtem kismama tornára járni, de ott, torna közben is fáj. Szokták azt vizsgálni valahogy, hogy minden rendben van-e?
2016. febr. 9. 13:22
 1/8 anonim ***** válasza:

amivel segíteni tudtam rajta én akkoriban, az a hastartó öv/pánt volt. A brendonban vettem, nagyon megérte, azóta minden nap rajtam van, ha nem itthon vagyok és sosem fáj a derekam, se a hátam már.


35hkm

2016. febr. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem a pihenès, fekvés segített.

Ülve a legrosszabb, úgy nagyon szokott nekem is fájni.

2016. febr. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Első válaszoló, nem is tudom viccelsz vagy eltévedtél..

Kettes válaszoló, köszönöm a tippet, még alig látszik a hasam, de meg fogom próbálni!

2016. febr. 9. 13:40
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is fáj, már hetek óta, de ha meg is említem, csak legyintenek, hogy ez a terhességgel jár, sosem foglalkoztak vele...
2016. febr. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem is fájt pár hétig de már sokkal jobb. Már csak akkor fáj néha ha hanyatt fekszem. Kitartás lesz jobb is :)
2016. febr. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mintha én írtam volna ki a kérdést! 15+2 hetes vagyok és irgalmatlan néha. Már én is arra gondoltam hogy a mozgásszegény életmód miatt van, de veszélyeztetett terhes vagyok így csak óvatosan csinálhatok bármilyen testmozgást.
2016. febr. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
5ös vagyok..ha nekem mozgásszegények a napjaim egy 2 éves mellett...:D inkább az, hogy csúsznak szét a csontok, hogy legyen hely. Első terhességemnél ez a 30 hét után kezdődött, alig bírtam menni pár hétig.
2016. febr. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát akkor ez van :) Kitartás nektek is. Köszönöm a válaszokat. A szülés biztos jobban fog fájni :D Készülök :D
2016. febr. 10. 09:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!