Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 38 hét körüli kismamik ti...

38 hét körüli kismamik ti hogy vagytok, hogy bírjátok?

Figyelt kérdés

Én már nagyon szenvedek :/ nagyon vizesedek hiába polcolom fel, pocak is nehéz már. De nem igen érzem jelét hogy a kisasszony ki akarna bújni mostanában.


38+4 hkm


2016. febr. 10. 20:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Bàr én màr 39+5 napnàl tartok, teljesen jól elvagyok, néha fàj kicsit a derekam és lassabban tudok jàrni a jó nagy és nagyon lent lévő hasamtól, de ennyi. Sokkal jobban pörgök mint bàrmikor a terhesség alatt. Pénteken indítjàk a szülést a terhességi cukrom miatt ha addig nem indul magàtól, aminek abszolút semmi jele nincs hogy megtörténik...
2016. febr. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
38+1 hetes vagyok,pocakom hatalmas es kenyelmetlen de ezzel ellennek ha nem lenne hatalmas aranyerem. Na az kicsinal. Pihenni nem nagyon tudok van egy porgos ketevesem,aki most beteg ugyhogy remelem torpe bent marad addig mig batyo meggyogyul,nem lenne jo igy hazahozni egy ujszulottet.
2016. febr. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Megértelek, nekem a 38. héten császár lett, bár a szülés még nem indult meg. Nagyon örültem, hogy vége. :D Kitartás neked, a pici kárpótol mindenért!

Én nagyon sokat olvastam, vígjátékokat néztem, sétáltam.

2016. febr. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én ma vagyok 38+4-en, ha nem eszem tele magam, mint tegnap este, akkor jól vagyok :D

(Tudom, nem kérdezted, de vizesedésre jó a sok víz ivása, illetve a fehér cukor és fehér liszt evésének mellőzése)

2016. febr. 11. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, látom akkor más igy nyüglődik a végén nemcsak én. Nekem is útkőzben elöjött a cukrom úgy hogy cukrot nem eszek, csak édesitöt ha olyat iszok. A derék fàjás.. Ne is mond. Évek óta tartó ülöideg becsipödésem van és persze hogy most jött megint elö
2016. febr. 11. 08:09
 6/6 anonim ***** válasza:

Én 36+5 vagyok, de már nagyon kínlódok. Hetek óta álmatlanságban szenvedek, mire sikerülne elaludnom pocaklakó elkezd mocorogni (pontosabban erőnléti edzést tartani odabent). A 34. héttől ég a gyomrom főként éjszaka, így ez is nehezíti az elalvást.

Ha nem iszom meg a reggeli kávémat, egész nap olyan vagyok, mint akit agyonvertek...

2016. febr. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!