Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Émelygős, hányós kismamik,...

Émelygős, hányós kismamik, ti, hogy bírjátok ezt a meleget?

Figyelt kérdés
7 hetes vagyok, egész nap émelygek. Sokszor futok a wc-re, hogy most lesz valami, de aztán mégsem. Egész napomat az ágyban töltöm szinte, ha fél órát töltök a gép előtt pl. már jön megint egy "roham". Úgy érzem olyan jólesne egy kis friss levegő. Már minden bajom van a fekvéstől, de akkor enyhül a hányingerem. Már arra is gondoltam, hogyha hánynék akkor jobb lenne egy kicsit. Más is van így?
2014. aug. 14. 14:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is, 6 hetes vagyok és nagyon hányingerem van,de nekem sem jön semmi,viszont mi nálunk most zuhogott az eső igazán kellemes az idő a levegő ezzel nincs gondom!Nincs meleg!
2014. aug. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

En a 15.hetig hanytam,ejjel nappal hanyingerem volt,szo szerint fennyel taplalkoztam :D

ha hanytam,akkor se volt jobb.. 5perc utan jott a hanyinger.. ja,nem egyszer volt vereshanyasom a savtol.. tobb mint 10hetig minden nap hanytam meg volt a hatasa a gyomromra :/

21hkm

2014. aug. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!