Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Úgy néz ki a pocak lakóm fiú...

Úgy néz ki a pocak lakóm fiú lesz, de nem tetszik egy fiú név sem. Volt vki így?

Figyelt kérdés

Esetleg tudnátok rövid, szép nevet ajánlani?


Az a baj h párom és testvérem is ugyan olyan nevű. Így a fiamnak nem szívesen adnám már azt :D


1 név tetszik, de az meg az exem így párom tuti nem engedné :/


Szóval várok fiú neveket tőletek :)



2016. febr. 11. 11:40
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:

Én is így voltam, aztán beleszerettem a Milán névbe. Pedig első hallásra nem fogott meg annyira, de mostmár el se tudom képzelni, hogy más legyen a neve :)

Ami még tetszik az az Ármin, Dániel, Krisztián, Áron.

2016. febr. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:

Nálunk ezeka nevek merültek fel: Félix, Ádám, Márk, András, Zsolt, Áron, Kristóf, Marcell


Mi is nehezen választottunk, végül Ádám lesz. Tetszik, de picit szoknom kellett, hogy gyakori nevet választottunk.

2016. febr. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:

Manapság már az Áron is gyakori.


Én mindig is tudtam, hogy nekem Áronom lesz, ezért nem zavart a dolog. Nem volt alternatíva, nem volt lánynév... csak tudtam, hogy Áron lesz.

2016. febr. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:

Szia. Ugyanígy voltam. Nekem már lassan két hónapos a kisfiam, de még mindig nem vagyok 100%-osan megelégedve a nevével. Ami nagyon tetszett, van màr a csalàdban, ràadásul ugyanazzal a vezetéknévvel.

Ami tetszik:Attila, András, Dominik, Erik, Szilárd, Szilveszter.

2016. febr. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
Fiù nevek nekem sem igazán jönnek be. Szerencsère első gyerekemnèl nem is kellett ezen agyalni,mert lány. Most várjuk a tesòt,de mèg nem tudjuk a nemèt. Ha fiù lenne,akkor csak egy nèv jöhet szòba,ami vègre mindkettőnknek tetszik. Ez a : Patrik
2016. febr. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:

fiúneveket nehezebb is találni, vagy elavultak, vagy lehetetlenek, ha normális név, akkor meg sokszor olyan semmitmondóak.

nézzétek át listát, írjatok ki tippeket, aztán majdcsak elmélyül valamelyik

2016. febr. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
Csatlakozhatok? Nálunk masodik baba. Még nem tudjuk a nemét, fiú nevünk egyáltalán nincs....vagyis nekem egyik sem tetszik amit a Férjem mond. Érdekes mert a kislányunknál sokkal könnyebben ment és most is lánynevünk már van.
2016. febr. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
Válasszátok valamelyikőtök édesapjának vagy a nagyapáitok nevei közül.
2016. febr. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
Balázs
2016. febr. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
Iván, Márk, Kornél, Lukács, Ákos, Soma,Vince, Vencel, Simon
2016. febr. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!