Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek is mondott ilyet a védőnő?

Nektek is mondott ilyet a védőnő?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam védőnőnél,aki azt mondta a hasamhoz nem lehet/nem kéne hozzáérni mert a baba összerándul és baj lehet.Nemtudom mit gondoljak,nem simogatjuk éjjel nappal de párom is szülők imádnak úgy köszönni neki ,hogy megsimizik.Másnak nem engedném csak a család.
2016. febr. 12. 09:41
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:

30-as, neked hány kiló a vedőnőd?

Az enyémen párom szétröhögte magát, amikor megjegyzést tett a súlyomra, mert a védőnőm kb. 90 kiló alsóhatáron.

2016. febr. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 A kérdező kommentje:
Kb 70 kg a védőnőm.szóval látom azért nem mindenki látja úgy hogy kamu a kérdés mert több ilyen van.érdekes dolgokat momdanak,és mi "rájuk"vagyunk bizva...
2016. febr. 13. 21:54
 33/37 anonim ***** válasza:

30-as vagyok. Hát 100% hogy van 100kg :D

Kicsi és tömzsi :) de én akkor sem bántanám soha a súlyával,ő meg úgyis piszkált,amikor a babánk rég kinnt volt a pociból. Hát azért ne akasszon már ki,hogy fogyjak lejjebb az alapsúlyomnál :D hát neki nem mindegy?

Meg ezis... plusz 4kg huhh de nagy gond :D

2016. febr. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
92%

Védőnő szakon vagyok, és a napokban tanultuk, hogy hosszas simogatással előidézhetőek a méhösszehúzódások ami ugye koraszülést eredményezhet.

Nem kell rögtön lehülyézni mindenkit, nyilván attól nem lesz senkinek baja "ha hozzáér a hasához" a hosszas simogatás okozhat problémákat. Valószínű kommunikációs zavar történt.

És a napokban a tapasztalt gyermekgyógyász volt az, aki ezekről a dolgokról beszélt, aki valószínű nem "hülye"...

2016. febr. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 Vilcsianyuja ***** válasza:
Utolsó, olvasd el a kérdező 22. kommentjét. Abból kiderül, hogy a védőnője bizony nem a méhösszehúzódásokra gondolt.
2016. febr. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 A kérdező kommentje:
Bizony nem a méhösszehúzódásra gondolt.ezt a szót nem igen tudnám összetéveszteni azzal,hogy a baba összerándul mintha megijedne..Nem a védőnők hülyék,hanem amiket néha beszélnek. ( tisztelet a kivételnek )
2016. febr. 16. 19:08
 37/37 anonim ***** válasza:
100%

Közben megnéztem a korábbi kommenteket, csak a hév kapott el, ezért nem néztem meg őket. :)


Sajnálom ha ilyeneket mondott... Én a helyedben legközelebb megkérném, hogy magyarázza már el pontosabban, hogy mire is gondol.. :P

Biztos van a fejében valamilyen élettani magyarázat erre..

2016. febr. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!