Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek ez még jó vérkép...

Szerintetek ez még jó vérkép vagy gond lehet?

Figyelt kérdés

Leghamarabb 18-án tudok menni a nőgyógyászomhoz.

[link]



2016. febr. 12. 13:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem jó. A házi orvosodnak nem kell bemutatni?Nekem mindent vinnem kell oda is.Már csak azért,mert oda hamarabb is el tudsz menni.
2016. febr. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Teljesen jó.Nem nagyok az eltérések.De szerintem is a háziorvossal kellene erről konzultálni, mert ha kell valmi miatt tovább küldeni, azt Ő tud, nem pedig a nőgyógyász.De a Te vérképeddel nincs semmi probléma :)
2016. febr. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Pl a fehérvérsejt 15-ig normális terhesen, eltérés a te 13-ad de ez a nem terhesekre vonatkozó 'sablon'. A többi is hasonló lehet, nekem is mindig volt 5-6 eltérés de a nőgyógyászom azt mondta ekkor ettől jobb nem kell, mondjuk nekem a haemoglobin és a vörösvértest se volt jó sose max 10 hetesen.
2016. febr. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!