Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi cukorbeteg kismamák...

Terhességi cukorbeteg kismamák, evés után egy órával mennyi a vércukorszintetek?

Figyelt kérdés
Mai reggeli után 60 perccel 9,2 mértem, 120 perccel utána pedig 5,2-t. Az első nagyon rossz, a második ideális. Most akkor baj van, vagy csak a szervezetemnek több időre van szüksége, hogy visszaálljon vc szint?
2016. febr. 13. 12:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem jó.Nekem mindig evés után kellett mérnem 1 órával és 7 alatt kellett hogy legyen.(orvos mondta).Rengeteg testcsíkot elhasználtam mire kitapasztaltam,hogy mi az ami nem vitte fel a cukromat. Mit ettél reggelire ami így felvitte?
2016. febr. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
7 fölé ne menjen, mit ettél?
2016. febr. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
90 gramm tk kenyeret vékony tejföllel, csirkemellel, salátával. Valszeg a kenyér mennyisége volt sok, csak azon csodálkozom, hogy a 120 perces meg teljesen ideális...
2016. febr. 13. 13:27
 4/5 anonim ***** válasza:

2. vok.

25 hkm vagyok, 2. terhesség, megint cukorbeteg lettem.

Nekem volt olyan hiperszuper teljes kiörlésű kenyér amiből 2 pici szelet(tényleg pici) mindig felvitte 7 fölé, természetesen a 120 perces mindig jó volt addigra lement. Most Ceres Slimm kenyeret eszek, reggelire 3 szeletet. A tejfölt elhagynám a helyedben. Én 60gramm ch-t ehetek reggelire.

2016. febr. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Két óra múlva már persze, hogy jó, mert addigra lebontja a szervezeted, de éppen ezert kell egy órával utána mérni. De egy rossz eredmény még nem a világ vége. Nekem általában 5-6 között volt, persze voltak rossz értékeim is, de nem rendszeresen. Lehet, hogy nem jó a kenyér, vannak kamu rozskenyerek, tk kenyerek.
2016. febr. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!