Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32 hetes vagyok ha eddig nem...

32 hetes vagyok ha eddig nem ettem igazán zöldséget és gyümölcsöt csak szedtem a terhes vitamint + kalcium és vastabletta és c-vitamint iszok pezsgőtablettába attól még megkap a babám mindent ami neki kell?

Figyelt kérdés
2008. szept. 19. 06:19
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én pedig vitamint nem szedek, csak KAL-MAG+D-t, inkább sok gyümit, zöldséget ettem. Ne aggódj ha ennyi vitamint szedtél biztos hogy megkap mindent a baba. A védőnő mondta nekem, hogy úgy viselkednek mint a kis paraziták, elveszik, amik nekik kell. További szép babavárást! 30 hetes kismama.
2008. szept. 19. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Ha valamelyik vitaminból, ásványi anyagból vagy nyomelemből nem jut elegendő mennyiséghez, azt a vérképed úgyis kimutatja. A lényeg, hogy legalább szintetikus készítményekkel Te bejuttatod a szervezetedbe ezeket.

ÉN terhesvitamint szedek, és semmi mást nem is kell, mert tökéletes a vérképem, sokkal jobb, mint terhességgem előtt (előtte mindig volt néhány csillagos), de én rengeteg zöldséget, gyümölcsöt eszek, vegyesen. Nálam kiloszámban lehet mérni naponta. Félig tudatosan, de tulajdonképpen nekem ez esik jól, mást ritkán kívánok.

Jó egészséget, boldog babavárást kívánok!

2008. szept. 19. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!