Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szülés után mennyi ideig tart...

Szülés után mennyi ideig tart a vérzés?

Figyelt kérdés
Engem azzal ijesztgetnek h eltarthat akár 6 hétig is. Ki mennyi ideig vérzett? Először erősebb utána gyengül?

2016. febr. 13. 20:36
 1/8 anonim ***** válasza:
8 hétig. Majd meg is jött.
2016. febr. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
6 hetes kontrollra pont elmúlt (amúgy meg nem is tudtam ha nem múlt volna el akkor is vizsgálnak e)
2016. febr. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az első két hét erős vérzés volt, utána folyamatosan csökkent, és a 4. Héten múlt el teljesen.
2016. febr. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3 het volt..készulj fel, hogy annyira kellemetlen szagu...hogy amgadat se fogod tudni elviselni :D én naponta 5szor is megmostam magam...de alig hasznalt..
2016. febr. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kb hat hétig, de hol abbamaradt, hol újra kezdte és csak tisztasági betétet használtam, enyhe barnás folyásom volt. Ez a gyermekágyi folyás és bizony tarthat ennyi ideig.
2016. febr. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

6 hétig. Ráadásul úgy, hogy a méhlepény ragaszkodása miatt műtőben kipucoltak szülés után. Elvileg ilyenkor méhösszehúzó folyadékot is belocsolnak és mindent lekaparnak, eltávolítanak.

Ötletem sincs, hogy mi vérzett nekem ennyi ideig. És nem kis mennyiségben, az első héten a Tena Lady inkontinencia betétet (kvázi felnőtt pelenka) óránként cseréltem a vérmennyiség miatt.

2016. febr. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

5,5 hétig volt nekem. Egyre gyengébb volt, az utolsó hét szinte semmi.

7 héttel szülés után pedig megjött a menzeszem.

2016. febr. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem 1 hètig volt erőss aztán egyre kevesebb. A 3. hèten teljesen elmúlt. Nekem nem volt szagos.
2016. febr. 15. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!