Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A Neo-Ferro-Folgammától lehet?

A Neo-Ferro-Folgammától lehet?

Figyelt kérdés

Tegnap kezdtem el szedni (vas-pótlásra),és ma délelőtt fájt a gyomrom,hányingerem van,és néha szédülök is. Más is tapasztalt ilyet? (eddig nem voltak ilyen problémáim) 25.hetes km.

Próbálkozzak még vele,hátha megszokja a szervezetem?


2010. márc. 30. 17:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem rettentő sok volt a savam tőle és vérzett az orrom.
2010. márc. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
3 hónapja szedem, sőt éhgyommorra és semmi bajom! 33km
2010. márc. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is szedem már több mint két hónapja, de nem vettem észre semmi ilyen mellékhatást. Csak székletet ritkábban tudok produkálni, és az is szép fekete. :)
2010. márc. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is szedem ugyanezt,és semmi bajom nincsen tőle!!
2010. márc. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nekem borzasztóan fájt a gyomrom tőle. Én nem kísérletezem vele, hanem feliratok mást, ha legközelebb megyek orvoshoz.
2010. márc. 31. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy véletlenül laktózérzékeny? Mert én az vagyok, és nekem is ilyen tüneteim voltak tőle. Aztán elolvastam mi van benne - persze laktóz is volt. A dokival ezután a Maltofer tablettát irattam fel, ráadásul nem kell előtte-utána 1-2 órákat várni, és finom csokis íze van... :)

Szerintem ne vesződj vele, irass fel másik bogyót.

2010. márc. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszönöm szépen a válaszaitokat!

Utolsónak! Nagyon köszönöm!!! Lehet,hogy valóban ez a baj. Kimutatva ugyan nincs, de tejből a laktózmenteset bírom csak! Megyek és íratok másikat.

2010. ápr. 1. 05:26
 8/8 anonim ***** válasza:
Én ugyan nem vagyok laktóz érzékeny,de a Neo -Ferro_Folgammától én is ilyeneket produkáltam,de én folyamatosan hánytam is,borzasztó volt...Azóta más fajta vasat szedek és semmi bajom!Erős vaspótló és valaki nem bírja,ez van!38 hetes km
2010. ápr. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!