Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gáz, ha nincsenek teres ruháim?

Gáz, ha nincsenek teres ruháim?

Figyelt kérdés

10. hét óta itthon vagyok veszélyeztetett terhesként. Csak orvoshoz, védőnőhöz, bevásárolni megyek, meg néha a rokonokhoz. 2 felsőm jó rám még, ezeket hordom, minden viselet után mosom. Terhesnadrágból 1 db, plusz egy fekete ünneplős gumis derekú. Itthonra van sok melegítőm, hosszú pólóm, bő pulcsim. Anyósomék szemét nagyon szúrja, hogy nincs több terhesruhám. Mindenféle 80-as évekbeli pulcsikat sóznának rám. Vennem kéne miattuk terhes ruhákat?

31 hkm


2016. febr. 14. 09:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ha vannak kényelmes ruháid, nem gáz. Annyi, hogy figyelj oda hogy a nadrág ne szorítsa a hasad.
2016. febr. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Én a 7. hét óta itthon vagyok.

Kaptam kölcsön kb 6-7 kismama nadrágot, és még több felsőt, de mivel a 20. hétig hánytam, fogytam, így minden régi nadrágom jó rám, de ha megyek valahova, főleg legginget hordok.

Itthon meg folyton macinaciban vagyok. :)

Szóval kb. semmi kismama cuccot nem hordok, csak 2 felsőt, de nincs is nagy pocakom a vége felé se. Egyelőre :)

2016. febr. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
1 db kismama nadrágot vettem. Azt hordtam orvoshoz meg ahova éppen nem mehettem melegitőbe. Amúgy meg a régi pólójaimat tunikáimat hordom ami még jó rám. A lényeg h kényelmes legyen ne szorítson mással ne foglalkozz.
2016. febr. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ne vegyél, főleg ne anyósodék miatt. Ha nincs rá szükséged, mert nem is hordanád, akkor teljesen felesleges, meglesz annak a pénznek a helye bőven, mire a baba megérkezik.
2016. febr. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!