Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15hetes terhesen 5 percenként...

15hetes terhesen 5 percenként pisilni járok! Ez nem túl korai?

Figyelt kérdés
Múlt héten kezdődött hétfőn,hogy akár iszom akár nem,komolyan kb 5-10percenként pisilni megyek.De nem csak inger,jön is rendesen.Védőnő nézett vizeletet,tökéletes minden érték!Második terhesség,az elsőnél a végefelé tapasztaltam ezt.De most!!!Van úgy hogy 2nap megszűnik,aztán visszajön újra!Más is tapasztalt ilyet a 2.trimeszterben?
2016. febr. 14. 21:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy felfáztál.Viszont az elõfordul,hogy többször mész pisilni, én az elején voltam igy 1-2 hónapos terhesen.
2016. febr. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálam ez akkor volt mielőtt pozitív lett a teszt és kb utána még egy hétig.14hetes vagyok és most megint előjött.Szerintem normàlis.Én mar semmin nem kepődök meg igy terhesen ;)
2016. febr. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az elsövel én is így voltam, már az elején nomta a hugyhólyagomat, ez egyre rosszabb lett ahogy telt az idö.
2016. febr. 15. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én 16+1hetes vagyok, de nálam is ez van.
2016. febr. 15. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,azért megemlítam az orvosomnak,az sosem árt :)
2016. febr. 15. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!