Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szeretkezés során baja eshet...

Szeretkezés során baja eshet az embriònak?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Ma vagyok 6 hetes terhes. A párommal aktív nemi életet élünk és belém megy el mindig.. Nem árthat ez a babánknak? Ugy ertem h meg olyan pici nem akarok elvetélni emiatt (na persze mas miatt se!) egyebkent ha mar itt tartunk akkor meg egy kerdes! Hanyadik hettol lehetek nyugodt h megmarad a baba?


2016. febr. 15. 17:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha minden rendben van a babával, nem vetélhetsz el a szextől. Viszont ha vérzel utána, vagy fáj, akkor érdemes orvos tanácsát kikérni. Elvileg a 12. hetet mondják vízválasztónak vetélés terén...már én is nagyon várom...

8+2 hkm

2016. febr. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem. Dehogyis. Semmi baj nem lesz. Sőt, később, mikor már magzatod lesz, neki is jó érzés lesz a te orgazmusod. Na, nem úgy, hanem csak kellemes lesz!


Nem szabad, hogy buta felelmek kozed es a ferjed koze alljanak. Mi ugyanugy naponta vagyunk egyutt, mint elotte.


12.het igen, az a valasztovonal, persze baj barmikor tortenhet, de magzati korban ritkabb.


36hkm

2016. febr. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nyugodtan bújjatok össze, amikor jól esik. Ha valami nem ok, azt érezni fogod. Egészséges terhesség esetén semmi baj nem lehet.

A 12. hetet szoktàk mondani vìzválasztónak, de ha nagyon negatìv akarok lenni, bàrmikor történhet baj, ahogy téged is bàrmikor elüthet egy autó. Ha nagyon pozitìvan nézem, akkor azt mondom, ha eddig nem volt gond, nem is lesz.

2016. febr. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
41%

Az első terhességem vetéléssel végződött, ezért a második terhességemnél nem élhettünk nemi életet. (Kevés idő telt el a két terhesség között).

Ez 5 éve volt, a jelenlegi terhességemnél a 22. hétig éltünk nemi életet (utána már nem volt jó), de semmi probléma nem volt. Egy egészséges terhességnél nem kell aggódni. :)

2016. febr. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4: nekem két hónap telt el, és ilyesmit soha senki sem mondott nekünk (pedig nem a sufniban vizsgálnak a kert végében, sőt). milyen dokik vannak, őrület...
2016. febr. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!