Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34-35 hetes pocakosok, hogy...

34-35 hetes pocakosok, hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Nekem kezd nagyon terhes lenni a várandósság. Eltekintve az első 22 hetes rosszullétet, nagyon jól viseltem a terhességet. Mostanra viszont nagyon elfogyott a türelmem. Már semmire se vagyok jó, semmit nem bírok. Elindulni sem merek sehova mert félek h összepisilem magamat. Aludni nem bírok, feküdni se jó sehogy. Az ülést 10 percig bírom. A legrosszabb h lelkiismeret furdalásom van ez miatt, hogy így érzek. Mások ezt hogy bírják?
2016. febr. 15. 19:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Engem csak a reflux zavar, 27 hetesen jött ki, amúgy semmi rosszullétem nem volt. A mai napig biciklizek, nagyokat sétálok, élvezem a picit! :)
2016. febr. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Miért van lelkiismeret furdalásod?


35 hetes és 3 napos terhes vagyok. Eddig tökéletesen jól voltam, de ettől a héttől itthoni munkavégzésre kellett váltanom, mert kicsit lassítani kell.:) vettünk egy lakást (nem költözünk), nagyon sok utánajárással járt, ebben eléggé elfáradtam, szerződéskötés, idegeskedés, lakások nézése...


nekem előrefelé nő csak a hasam, mert alig van csípőm, emiatt nagyon parázom, hogy vissza fogok-e fogyni valaha...:/ a másik, hogy 3 hét múlva császároznak, és attól is elkezdtünk a férjemmel parázni, hogy vajon milyen élmény lesz ez kettőnknek.


mérges és türelmetlen vagyok mostanában, mert a magzat be van fordulva és a fejével és a kezével üti a hólyagomat, néha olyan szinten, hogy a könnyem kicsordul. Bármikor, ha kimegyek vásárolgatni vagy barátnőimmel ebédelni, lehetséges, hogy taxival jövök haza...:/ frusztrál, hogy be vagyok zárva emiatt kicsit.


meg, emiatt már alig tudok itthon házimunkát végezni, minden a férjemre marad, és úgy sajnálom őt, még akkor is, ha sosem panaszkodik...:)


hisztis is vagyok, mert nem lehet két emberre összepakolni a kórházi csomagot úgy, hogy ne maradjon ki valami...a férjem még mindig nem vett új papucsot, és ezen rágom a kefét tök értelmetlenül:D hogy miben fog fürödni benn, ha nem hoz papucsot...meg ilyen baromságok járnak a fejemben...:/


két pozitívum van: a szex jobb, mint valaha, most h már megszoktam a nagy pocit, végre én is tudok mozogni értelmesen, így az eddigi heti 4 együttlétünk 4 felhőtlen együttlétté vált, nem 4 simává:)


és a másik, a magzatmozgás, ami nem fáj, mióta be van fordulva, akkorákat mozog a hasam, nagyon vicces.:)

2016. febr. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mindn bajom van már nekem is 🙁 Nagyon várom már, hogy kint legyen a picúr.
2016. febr. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!