Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kb 5 hetes terhes lehetek,...

Pirike11 kérdése:

Kb 5 hetes terhes lehetek, több nem, viszont a petezsák mérete 20mmm. A szíkhólyag 7mm. Még egy hetet kaptam hogy embriot lássanak, ha vki volt hasonló helyzetbe megkérlek írjatok lett-e baba belőle?

Figyelt kérdés
2015. júl. 28. 15:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

"Még egy hetet kaptam hogy embriot lássanak"


Hogy mi van? És ez konkrétan így hangzott el? Erősen kétlem, hisz teljesen normális, hogy ilyenkor még nem látnak semmit. Egy hét múlva se biztos semmi se.

A pulzálásról ne is beszéljünk, az csak a 7-8. héten esedékes (attól függetlenül, hogy előbb is megjelenhet).

2015. júl. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
6! Hetesen ekkora petezsàkom sem volt, csak 12 mm-es, benne szikhólyag, mert később fogant. 7+2 nél 12mm-es embryo szìvhanggal. Hivatalosan akkor 7+6 voltam.
2015. júl. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
konkrétan azt mondta az orvos hogy egy hetet ad rá hogy az embriót lássa,ha addig sem lesz akkor kaparnak,azt mondta a szíkhólyag nagy,ezzel a mérettel már baba is kellene legyen
2015. júl. 28. 17:37
 4/12 anonim ***** válasza:

szia!

nekem 5+4 naposan volt uez...nem látszott semmi, rá kétnapra erős vérzéssel távozott.

sajnos a pozitív tesztjeimen a csík nem erősödött mint a többinél, ezért gyanakodtam és mentem el a dokimhoz korábban mint terveztem.

2015. júl. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
azért aggodom mert már április végén volt egy veszítésem,és ott is üres petezsákot mondtak,de magyarázatot nem adtak és ki sem vizsgáltak,azt mondták kevés az esélye hogy ismét megismétlődjön,és most ismét itt tartok
2015. júl. 28. 17:51
 6/12 anonim ***** válasza:

Válts orvost de sürgősen!Nekem 6 hetesen sem láttak embriót,akkor azt mondta a dokim hogy 7 hét a határ.Még jó hogy nem kapartak meg 6 hetesen,mert akkor most nem lenne a nagylányom.

Reméljük rendben lesz veled minden!

2015. júl. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Èn 6+3 hetesen voltam először dokinál ès csak egy üres petezsák látszódott.Jelenleg 12 hetes kismama vagyok.Annyi hogy egy hèttel mindig kisebb mert tuti nem kôzèp időben fogant hanem utána.Nyugodj meg ott lehet mèg az a babuci!
2015. júl. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
6-os vagyok.Kérdező,voltál orvosnál???
2015. júl. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
köszönök szépen minden választ,igen,tegnap reggel mintha barnás folyást véltem volna látni,de szerintem beképzeltem,vagy nem tudom,mert beutaltak kórházba hogy lehet elindult a vetélés,és uhn ott mocorgott a pici,és doki nem mondott semmit hogy gond lenne vele,igaz csak annyit csinált hogy megmutatta ott mocorog,nem az orvosom volt,kedden megyek vissza,de remélem ezek után ott is marad még 8 hónapig a baba:)
2015. júl. 30. 12:54
 10/12 anonim ***** válasza:
Előző vagyok,na hála!Mondtam hogy masik orvos kell,ezek után én az előzőhöz nem mennék vissza.
2015. júl. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!