Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vehetek be hashajtót? 34...

Vehetek be hashajtót? 34 hetes vagyok, más megoldást már nem tudok. A házi praktika itt nem segít, próbáltam.

Figyelt kérdés
Ingerem sincs, aranyerem van kint is bent is. Sok praktikát kipróbáltam már de úgy le van lassulva az emésztésem. Az egyik nap mákot ettem 4 nap múlva láttam viszont. Az aszalt szilvalé volt még a legjobb de borzasztó szeles lettem tőle. Guttalax van itthon azt írja szoptatásnál lehet használni mert nem választódik ki az anyatejben, akkor szerintetek vehetek be?
2016. febr. 17. 22:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Rajtam szülés után a natúr joghurt alkoholmentes sörrel kombó segített 😁
2016. febr. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
én a szilva levet is megittam tejjel a szélen kívül nem volt más hatás:(
2016. febr. 17. 22:05
 3/13 anonim ***** válasza:
Igen, használhatod. Minden jobb, mint szenvedni.
2016. febr. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Guttalax 10 csepp, nyugodtan. En szedtem 4 naponta egy ideig (30het korul), mert mashogy nem ment a vecezes. Jobb kint, mint bent!
2016. febr. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ha a cukroddal nincs gond akkor laevolacot lehet.Nekem ezt ajánlották bár én még csak most kezdtem a második trimesztert.Az latítja kell pár nap.Amúgy azt mindták hogy alhasi vérbőséget okozhatnak a hashajtók.nem tudom igaz-e.

Jah es van az étkezési korpa.Kefírbe,joghurtba.

2016. febr. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
És ha esetleg szedsz vasat, hagyd abba vagy válts mert az is megfoghat.
2016. febr. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
A cukrom kicsit magas lett így kerülöm a túl édeset de diétázni nem kell. Ha nem szedem a vasat is fenn áll. Már nem merek wc-re menni úgy ki van az alvégem és féltem a kicsit is.
2016. febr. 17. 22:21
 8/13 anonim ***** válasza:
Szia! Én úgy tudom, a mák épp, hogy hasfogó. Nekem a lenmag jött be, 3x1 evőkanál étkezés előtt, legalább 2 dl vízzel bevéve. Egész legyen, ne őrölt.
2016. febr. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hashajtó szerintem sem túl jó, talán kérdezd meg a dokidat erről. Aszalt szilva, szilvalekvárból jó sok kanállal? Ezek ősi szerek.:) De jó még a teljes kiőrlésű pékárú, egy liter tej megivása, kávé, édeskömény tea, mint babáknak is felgyorsítja az emésztést, szeles is leszel tőle, de beindíthatja a dolgokat. Ezeket mind egyszerre is kipróbálhatod. Illetve lenmagolaj, sok gyümölcs, zöldség.
2016. febr. 18. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Utifűmaghéjat vegyél. Az segìt. Csak arra figyelj,hogy sokat igyàl hozzà,mert az ellenkező hatàst éred el,ha nem viszel be sok folyadékot.
2016. febr. 18. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!