Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, akiknek miómájuk...

Kismamák, akiknek miómájuk van/volt?

Figyelt kérdés

18 hetes vagyok, és a fundusban van egy 7 cm-es kifelé terjedő miómám. Ez a babára nézve szerencsés helyzet. Akiknek hasonló esete volt, elmondaná, milyen tünetei voltak? Minden rendben volt?

Nekem egy kicsit nagyobb a hasam, doki szerint ettől.



2016. febr. 18. 10:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Kórházban egy szobában voltam egy anyukával nekik nem okozott gondot de programcsászár lett a szülés módja.
2016. febr. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is kifelé növő miómám volt/van. Tünetet nem okozott, ultrahangon látták. Semmi problémát nem okozott, természetes úton szültem.
2016. febr. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat. Esetemben biztos a porogramozott csaszar. Mivel nagy, valoszinu, nem jonnenek a szulesi fajasok ugy, ahogy kellene, illetve 35 felett mar nem kockaztatnak.

18hkm

2016. febr. 18. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!