Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Klion D 100 3. nap kúra....

Klion D 100 3. nap kúra. Nagyon bő fehér folyás? Volt így valaki?

Figyelt kérdés

2016. febr. 18. 17:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, nekem volt.
2016. febr. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én egy gynoxin 600 mg-os kúpon és egy Klion tabletta 2*2 kúrán vagyok túl, de még mindig van ez a dolog sajnos. Kedden az orvosom Mycosyst Gyno kapszulát mondott. Ha ez sem segít, akkor nem tudom, hogy mi fog...De már tele a hócipőm. :-(
2016. febr. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet a kúptól, sőt nagy mennyiségű vizes folyás is. Nekem sokszor volt olyan tőle, hogy löket szerűen éreztem, hogy elönt vmi,és átázott a tisztasági betét, és teljesen vizes folyás volt. Rettegtem, hogy a magzatvíz. Sőt, azon se lepődj meg, hogy ha abba hagyod,akkor még rá két napjára is ürül. Ezek mind normálisak,sajnos én is használtam párszor, és egyszer ki is mart,és kicsit barnáztam tőle. Nyugi, nekem már azóta 7hónapos a fiam, úgyhogy ezek nem okoztak semmi gondot szerencsére. Minden jót!
2016. febr. 19. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja,amúgy a fehér cucc,ami ürül most, az a kúp.
2016. febr. 19. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen felébredek és elönt a fehér cucc... Akkor az a kúp?!Már én is ki vagyok már ez a 3. fajta kúp egy huzamba... Most már a babyt is féltem..😡 de köszönöm a válaszokat 😊
2016. febr. 19. 07:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!