Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valaki megtudná mondani mi a...

Valaki megtudná mondani mi a védőnő "feladata" pontosan?!

Figyelt kérdés

Úgyértem mit tanulnak az iskolában?

Mi az ami még rájuk tartozik és mi az ami már nem?


2010. márc. 31. 09:11
 1/8 anonim ***** válasza:
[link] itt pontosan le van írva minden!
2010. márc. 31. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%
Én nem láttam még hozzáértő, kedves, tapasztalt, jóindulatú védőnőt.
2010. márc. 31. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Az én védőnőm annyi idős mint én,most végzett a fősulin:S

Vannak olyan dolgok amiben tájékozottabb vagyok mint ő...!

EZÉRT KÉRDEZTEM....

2010. márc. 31. 10:00
 4/8 anonim ***** válasza:
Az enyém már nem kezdő, de nincs gyereke... nekem 4 van...Bizony nem sok újat tudott még mondani :D
2010. márc. 31. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Annyi rosszat hallok mostanában a védőnőkről, tényleg ennyire rosszak lennének?

Az én védőnőm nagyon aranyos, hozzáértő, és ha kell mindig eljön v segít, csak egy telefon. Nem tukmál rám dolgokat amiket nem muszály, de elmondja, h mit ajánl meg mit, de mindig hozzáteszi azt is, h mivel az én babám lesz az én döntésem is... Nekem van ennyire szerencsém?!

Mindenesetre ha úgy érzed hülyeséget mond egyik füleden be, másikon ki!!!

Amúgy egy tanácsadáson a feladata a leletek értékeinek beírása a kiskönyvbe, testsúly mérés, vizelet nézés(baktérium, fehérje, cukor)vérnyomás mérés, ha kérdésed van akkor válaszadás...

Legalábbis nekem ezeket szokta.

34+2 hetes km

2010. márc. 31. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
az én védőnőm egy arany asszony. nagyon szeretem. legutóbb nem jártam nála már vagy 2 hete, hívott hogy hogy vagyok, menjek már be hozzá :-) ő mondjuk már olyan jó ötvenes, mindig mindenre válaszol. kiadja a papírokat vérvételre, UH-ra, megméri a súlyt, vérnyomást, haskörfogatot, nézi a vizeletet, elmondja az értékekeről hogy jó e? ajánl dolgokat mit tegyek, a vizsgálatok előtt mit egyek és mit ne.....szóval az ő dolga hogy totál irányítsa a kismamit, mit lehet és mit nem!
2010. márc. 31. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
csatlakozom az elöttem válaszolohoz és az ö elöttihez. az enyém is nagyon aranyos és uyganazokat a vizsgálatokat dolgokat végzi el amit ők is leirtak.
2010. ápr. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 klixa ***** válasza:

Ez egy jó kérdés. Tapasztalatom szerint vajmi keveset tudnak. A hozzánk rendelt védőnő (bár még csak 37 hetes kismama vagyok) egyenlőre csak fenyegetőzni tud. Már megfenyegetett azért, ha véletlenül itthon szülök meg feljelent, mivel külföldön is élünk, és csak az elmúlt 2 hónapban voltunk itthon, ha elhagyjuk az országot feljelent gyermekrablás vádjával, mivel mindig csak úgy hirtelen megjelenik, és már közöltük, ha így fog jönni, nem engedjük be, természetesen feljelent.... Lényegében fenyegetésen kívül mást eddig még nem mondott, sem a baba, sem az én állapotom nem érdekli, azért viszont dühös, amiért ezeken a beszélgetéseken természetesen a férjem is részt vesz... ja, és minden alkalommal megkérdezi, hogy hullik e már a hajam... a hajam erősebb mint korábban volt. A leleteket átnézi, amire egyébként az orvos azt mondja tökéletes, ő azt mondja, a leletek nem jelentenek semmit, a betegség jönni fog...


Szerintem azt tanulják, hogy a szülőket hogyan kell sakkban tartani, feladatuk pedig a szülők terrorizálása. Legalábbis a mi védőnőnk feladata úgy tűnik ez..

2011. jún. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!