Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek mitol lehet ez a...

Szerintetek mitol lehet ez a hirtelen hizas?

Figyelt kérdés
11 hetes vagyok, eddig pontosan 6 kg al mutat tobbet a merleg. Igaz hasam is van a puffadas miatt. Es mikortol lesz majd lathato a kis terhes poci?
2016. febr. 19. 16:13
 1/10 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem, igaz ma 2 pulover is rajtam volt, de akkor is soknak talalom.
2016. febr. 19. 16:18
 2/10 anonim ***** válasza:
Hat ez nagyon valtozo, a baratnöm is 5 kg-t hizott az elsö 3 honapban, azutan viszont nagyon belassult a sulynövekedes, most 27 hetes terhes, es összesen eddig 8 kg ment fel ra. Neki a hirtelen nagy hizas miatt mar a 9. heten többen mondtak, hogy csak nem vagy te terhes?! Ö mar a 12. hettöl kismama nadragot hordott, mert minden rendes nadragjat kihizta. En a 14. hetet kezdtem, 1 kg-t hiztam eddig csak, mert folyton emelygek. A ferjem es en fehernemüben jol latjuk a hasamat, mar jo par nadragomat nem tudom begombolni, de a kolleganöim epp tegnap mondtak, hogy hihetetlen, mennyire lapos a hasam, ruhaban nem latszik rajtam semmi.
2016. febr. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A puffadástól nem mutathat többet a mérleg, én is 11 hetes vagyok, de még egy dekát sem híztam. (Nekem már van pocim, de többedik terhesség. Az elsőnél úgy 16-17 hetesen kezdett nőni.)
2016. febr. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Koszonom mindkettotok valaszat.

Nekem sem az elso terhesseg ez mar. Ha a haspuffadast a merleg nem mutatja, akkor mitol lehet ez nekem? Az elso valaszolo irja, baratnoje hasonlo volt. De mitol lehet? Mert a 2. valaszolo pedig irja, meg 1 dekat sem hizott. Mar ezen fogok gondolkozni miert van ez a sok plussz kilo, pedig sovany testalkatu vagyok.

2016. febr. 19. 16:33
 5/10 anonim ***** válasza:
A haspuffadas a meglassult emesztes okozta belgazok miatt van, ez teljesen normalis terhessegi tünet! De ahogy a masodik valaszolo irta, az csak levegö, igy nem mutat töle többet a merleg. A baratnöm azert hizott hirtelen 5 kg-t, mert farkasehsege volt, (ami szinten egy tipikus terhes-tünet), es mivel neki nem volt emelygese, mint pl. nekem, nagyon sokat evett. Ö is nagyon vekony volt a terhessege elött, 164 centihez kb. 52 kg. Mivel hirtelen ilyen sokat hizott, ez meglatszott hamar az alakjan. Emiatt ne aggodj, ez teljesen valtozo, de az is normalis, ha sokat hizol, meg az is, ha nem! Csak arra vigyazz, hogy a terhesseg vegeig kb. 10-12 kg-nel többet ne hizz...
2016. febr. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nagyon koszi hogy irsz. Nekem is van jo etvagyam, en is ugy vagyok, hogy ha nem eszem, ehes vagyok es az nem jo. Ugyhogy tenyleg sokat eszem es egeszsegesen. Sok gyumolcsot is eszek, es sok folyadekot iszok. Par evre jott ossze ez a baba, es parom mindenfele joval kedveskedik, hogy a kicsi megmaradjon. mert nagyon felunk nehogy elveteljek mint 5 honappal ezelott is. Nagyon figyelunk most mindenre.
2016. febr. 19. 16:45
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor a nehezen mar majdnem tul vagy, a 12. het utan mar sokkal ritkabb a veteles! Minden jot nektek! :)
2016. febr. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Attól hízol, hogy többet eszel, nincs ebben semmi mágia.
2016. febr. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor megvan a megoldás. :-) Nekem nem nőtt az étvágyam, de nem is csökkent, ezért nem változott a súlyom sem. Napi egyszer eszem jó bőségesen, azon kívül inkább csak gyümölcsöt kívánok.
2016. febr. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A hirtelen nagymértékű hízást okozhatja terhességi cukor is.Lehet az orvosod elküld egy terheléses cukorra.Nálam csak 26. Héten mutatta ki a terhességi diabéteszt.Esetleg még ha szedsz kismama vitamint én arra is gyanakodnék.
2016. febr. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!