Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha az első baba császárral...

Ha az első baba császárral születik, a következő jöhet természetesen?

Figyelt kérdés
Eddig nagyon úgy néz ki farfekvés miatt császáros lesz a kisfiam. A tesóját +2,3 évre tervezzük.

2016. febr. 19. 17:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Keress rá arra, hogy VBAC!
2016. febr. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
nem
2016. febr. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Dokifüggő. Az enyém 50÷ esélyt adott a hüvelyi szülésnek.
2016. febr. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha nem olyan egészségügyi probléma miatt császároznak, ami később is fennáll, akkor lehet. Érdemes megkeresni hozzá a megfelelő orvost.

A gyerkőcömet császárral szültem (a kitolásnál vittek műtőbe a köldökzsinór miatt), azonban már akkor megmondta a szülésznőm, hogy ha másodikat vállalunk, újra nekifuthatunk a természetes szülésnek.

Barátnőm is nemrégiben szülte meg 2. babáját természetes úton, 3 évvel az első után, ahol császározták.

2016. febr. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

azért köszi a lepontozást :)


egy szülésznő lánya

2016. febr. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

2-es, nem fogadnám fel édesanyádat szülésznőmnek, ha ez az álláspontja.

Császár után is lehet természetes úton szülni, nem egy ismerősöm megtette.

2016. febr. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Lehet természetes szülés elvileg, ha minden rendben van. Azt nem tudom, hogy milyen arányban szokott ez sikerülni. Hallottam már több sikertörténetet is, a környezetemben 2 barátnőm próbálta meg, nekik nem sikerült. A 3. kevésbé volt lelkes, ő elfogadta, hogy jobb neki, ha befektetik és megcsászározzák. De internetes csoportban olvastam már több anyukától is, akinek sikerült...
2016. febr. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Barátnőm két császár után is szülhetett természetes úton.


Én direkt megkérdeztem a dokimat, és azt mondta, ő megadja az esélyt, de valamivel nagyobb az esélye, hogy a második császár lesz, mint ha hüvelyi szülés lenne. Most 11 hetes vagyok, szeretnék természetes úton szülni, de ha császár lesz, abba is bele tudok törődni.

2016. febr. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
# 5: Lehet, hogy anyukád olyan kórházban dolgozik, vagy olyan orvos mellett, akik nem vállalják. Vannak ilyenek. De (szerencsére) ez nem általános.
2016. febr. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!