Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges hogy a 18 hét...

Lehetséges hogy a 18 hét környékén már erős magzat mozgást érzek? Néha meg is ugrok annyira. Első baba.

Figyelt kérdés
2016. febr. 14. 21:13
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát ha érzed basszus, akkor csak lehetséges :D :D

Én csak 18-19 hetesen kezdtem gyengén érezni, de ez mindenkinél más.

2016. febr. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hanyatt fekve nekem is elég intenzív volt általában de akkor nekem még csak úgy.

De miért ne lenne lehetséges? Nyilván nem a beleidet érzed. Főleg első babával nem ez az általános de nem vagyunk egyformák ahogy a magzatok sem egyformák.

Az enyém végig nagyon aktív volt és a placenta is hátsó fali volt.

2016. febr. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ülve és fekve érzem intenzíven, a beleim is mennek sokszor, de az más érzés szeretem. Csak mindenki azt mondja nem lehet ilyen intenzív, mert még pici hozzá, hogy így érzem.
2016. febr. 14. 21:19
 4/7 bithorlo ***** válasza:

13 hetesen éreztem először a mozgását. 16 hetesen már a férjem is látta, annyira intenzív volt. Ráadásul első baba.

Szóval lehetséges.

2016. febr. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az elsőt 18 hetesen már bárki láthatta úgy hullamzott a hasam. 😊 most 16 hetes vagyok, már érzem az apró mozgásokat.
2016. febr. 15. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen lehetsèges :) Èn már 11 hetesen èreztem előszór hogy mocorog. 19-20 hetesen már hanyatt fekve látszódott is mikor rugott. :) Igaz nekem 3. baba.
2016. febr. 15. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Első terhességemnél 16 hetes kortól éreztem kaparászást, aztán a 18. héten már teljesen egyértelmű, erős magzatmozgásokat.
2016. febr. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!