Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A kutyák télleg megérzik, a...

A kutyák télleg megérzik, a terhességet meg az első gyerekek is meg érzik, a kistesót?

Figyelt kérdés

2016. jan. 1. 16:02
 1/10 anonim ***** válasza:
87%

Van amelyik kutya megérzi, van, amelyik nem.

Mint ahogy olyan kutya is létezik, amelyik az epilepsziás rohamot is megérzi, és még előtte szól.

A gyerekek nem hinném, hogy megérzik az ilyet.

Max a még szoptatott kicsi, de csak a tej megváltozott ízét érzi, nem a tesót.

2016. jan. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
56%

Minden kutya megérzi, mint ahogy az epilepsziás rohamot is, csak nem minden kutya jelzi.

Egyébként ez az első gyerek dolog nem egészen stimmel. Egy csecsemő akit szoptatnak talán megérzi, hogy valami változott, de azt nem, hogy kistesó van a dologban. Egy 5-10 éves gyereknek meg néha már csak akkor tűnik fel, ha nagy a pocak.

2016. jan. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
40%
Télleg... lstenem...
2016. jan. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Az én kutyám biztosan érezte már az első perctől. Mindig a hasamon pihent,mikor tv-t néztünk. Aztán hirtelen leszokott róla,mindig mellém feküdt és csak a fejét hajtotta az oldalamhoz. Ha ráfektettem a hasamra akkor is arrébb ment.
2016. jan. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%
Tényleg kutyafüggő, nekem a kutyám egyáltalán nem érzett semmit.
2016. jan. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%
Nekem épp hogy megfogant a pici, a tápszeres nyolc hónapos fiam úgy mászott rám, csüngött rajtam, mintha nem is tudom mi történt volna. Pár hét alatt alábbhagyott a dolog.
2016. jan. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kutyák tuti megérezték rajtam a kistesót meg a macska..ez nem kicsi hormonváltozás. Kisfiam meg a tejcibe érezhette meg mert matrica volt :D
2016. jan. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
77%
A lányom 6 éves még mielőtt pozit testeltem megpuszilta a hasamat mert szerinte kistesó van benne. Van egy bernathegyink az meg már a teszt után elkezdte az orrával böködni a hasamat. A mai naig ezt csinálja ha hazajövök. 10 hetes vagyok 😊
2016. jan. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
96%

Volt egy kajla kan kuvaszunk (60 kg :D), mindig úgy játszottunk, hogy taszigáltuk egymást, ment a huzavona meg a lökdösődés stb. Simán egymásra is feküdtünk játék közben, bírkózás, hempergés.. lehetett dögönyözni. Egyik nap hívtam játszani, hozza is lelkesen a labdáját és lebiggyeszti elém, holott a szokás az volt, hogy feltámaszkodik a vállamra mielőtt elkezdjük a mókát. Hívom hogy gyere ölelj meg- semmi. Csóválja a farkát, hunyorog rám, aztán bökdösi a labdát.... mondom jó, bírkózzunk - nem jön. Meglökdösöm, incslekedek vele - semmi. Egyedül arra volt hajlandó, hogy ha elrugtam a labdát visszahozta. Mondtam is a férjemnek, beteg a kutya, nem akar játszani.. kimegy, vele a szokásos heves testkontaktusos bírkózást leműveli. Na, egész nap szomorkodtam meg agyaltam, hogy miért utált meg a kutya, mi baja velem?

Másnap pozitívat teszteltem.

Amíg meg nem szültem, a kutya egyszer nem lökött meg, nem állt a vállamra, se semmi. Hazaértünk a kórházból, jó alaposan beleszimatolt a babahordozóba, megvárta, hogy a férjem bevigye a babát, és abban a szent pillanatban ahogy becsukódott utánuk az ajtó, lerohant a szokásos játékos módján.

Amikor később egyik reggel megint nem akart bírkózni, első dolgom volt a patikába menni tesztért. Pozi lett.

Ahogy az öcskös meglett, újra gyömöszkölhettük egymást.


A gyerekek i érzik szerintem.

A lányom kicsi volt (végül 17 hónap lett köztük összesen), nem beszéltünk neki a koraterhességről, gondoltuk bőven ráérünk még ezzel. Egyik nap heherészik a hasamat nézegetve. Kérdezem, mi olyan vicces? Erre ő: murisak a gyöngyök a baba szájában! ??? hát hogy ott vannak a szájában a pici fehér gyöngyök és az nagyon viccesen néz ki, mint egy nyaklánc, mint egy gyöngysor. Alig vártam hogy elaludjon, guglira fel, és jött a sokk: abban a terhességi hétben voltam kb, amikor a fogcsírák kialakulnak a magzatnál. Másnap megkérdeztem ,hogy milyen babáról mesélt nekem tegnap? hát arról ami a hasadban van, anya! miért ,te nem tudtad hogy ott van?

2016. febr. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
52%

" Szellemi dolgokat is sokáig látnak ".

Nem lehet inkább az " gondolatátvitelen keresztül " neszelik meg a dolgokat?

Karácsonyra szánlót kap. És az anya fejébe annyira benne vannak a köré tartozó kérdések.

2017. máj. 21. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!