Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális ha már látszik a hasam?

Normális ha már látszik a hasam?

Figyelt kérdés

15 hetes vagyok.A baba méretei alapján 16hetesnek felel meg.kb 2-3hete dudorodik rendesen a hasam konkretan mint mas 5-6hónaposan.Azt hozzáteszem amúgy is volt hasam. Híztam két kg-ot pedig nem nassolok próbálok nagyon figyelni mindenre.Viszont ami gond hogy sokat kell feküdnöm pedig szerettem volna tornázni de semmit nem csinálhatok lényegében.Ismerőseim vékonyak terhesen is,majd kicsattanak én meg teljesen befordulok már.Tudom hogy 10-12kg normális de én kevesebbet akartam hízni.

Kezdek depressziós lenni.A barátnak hitt "barátok" sem jönnek már mintha valami fertőző lennék csak mert én nem mászkálhatok. Kivagyok borulva.


2016. febr. 19. 20:23
 1/2 anonim ***** válasza:

ebben lehet puffadás, hízás és az eredeti alkatod is, plusz már picit a méhed is hozzátehet.


az, hogy már híztál 2 kg-ot, nem jelenti azt, hogy ezentúl is ez lesz a tendencia. én 8-at híztam a 28. hétig, a védőnőm nagyon féltett engem, hogy vizesedem, de nem, csak ettem.:) Aztán elmúlt az állandó éhségem és most 10 kilónál tartok (én 0-s bmi-vel indultam).


Mit jelent, hogy sokat kell feküdnöd? Mi a baj?:/ Ha egy picit azért ki tudsz kapcsolódni, akkor a barátaidat próbáld többet áthívni, szervezzetek társasjátékozást, de te ne ugrálj, a férjed és a vendégek tudják menedzselni a délutánt, hidd el!:) vagy egy otthoni mozizást szervezz.


37hkm

2016. febr. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

én 14 hetes vagyok, és nekem is látszik már a hasam. nagyon sokat, kb 10-12 kg-t fogytam a sok hányás miatt, azóta visszajött a nagy része, de még mindig -5 kg-nál tartok. én se tudok felkelni se, 5. hét óta itthon kell feküdnöm. már az is megterhelő ha 10 percet kell sétálnom. én is aggódok, hogy sokat fogok így hízni, próbálok odafigyelni hogy mit eszek, de a sok hányás után jó érzés, hogy végre tudok egy kicsit enni. még ha az eddig kedvenc kajáimat utálom is (pl. csoki, eddig imádtam, most ki nem állhatom). a hamis barátokkal meg ne törődj. nekem nincsenek barátaim, de így is megvagyok. próbálj meg kicsit felvidulni, örülni a babának. vagy ha tényleg nagyon rossz kedved van mindig, egy pszichológus segíthet.

14hkm

2016. febr. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!