Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18+4 hetes terhes vagyok, ha...

18+4 hetes terhes vagyok, ha nincs rajtam póló akkor látszik egy nagyon picit a hasam, nem is látszik, hogy terhes vagyok. Az elképzelhető, hogy a 20. Hét végére akkora lesz, hogy már nem tudom eltitkolni?

Figyelt kérdés
2013. aug. 31. 14:51
 1/8 A kérdező kommentje:
Eddig nem is híztam, 2 kg minuszba vagyok
2013. aug. 31. 14:52
 2/8 anonim ***** válasza:
Előfordulhat. Én 16 hetes vagyok és mindenki felismeri, hogy terhes vagyok, mert akkora a pocim. De ez alkat kérdése.
2013. aug. 31. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Miért kell titkolnod?
2013. aug. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Aki titkolni akarja, annak nem is lesz olyan nagy hasa, simán el tudja titkolni a szülés előtti 2-3 hónapig.

Volt ilyen a környezetemben!

Ha valami gond van, inkább hívd fel őket=Gólyahír Alapítvány, mert nem jó ötlet a titokban tartást választani. A terhesgondozás is fontos!

2013. aug. 31. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Pont 20 hetesen megyek a szüleimhez és nekik még nem mondhatom meg.
2013. aug. 31. 16:09
 6/8 anonim ***** válasza:
Miért nem?:O
2013. aug. 31. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Jaj biztos nem olyan a kapcsolata a szüleivel mert 5 évente egyszer találkoznak akkor is muszájból ez rátartozik! :D

Rajtam 22 hetes koromig nem látszott az első terhességem és akkor voltam 63kg és 165 cm... 3,5 kg-ot lányom született tehát nemvolt kicsi.. :D :)

2013. aug. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem 20 hetesen is csak akkora hasam volt,mint aki jól belakott.

Kereken 20 hetes voltam amikor az esküvőnk volt,sokan azt se tudták hogy terhes vok,pedig nem titkoltuk,csak nem látszott

Bezzeg utánna úgy megindult a növésben hogy csak na

Alkat kérdése is sztem hogy elrejthető e a pocak vagy sem

De miért akarod még titkolni.? Akkor már félidőnél fogsz járni...

2013. szept. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!