Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25 hetesen már látszik a pocak?

25 hetesen már látszik a pocak?

Figyelt kérdés
2016. febr. 19. 20:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem már volt de júniusban voltam 25 hetes, ha most lennék annyi, a kabát simán eltakarná mert nagy pocakom még egyáltalán nem volt. Inkább 27 hetesen volt már nyilvánvaló.
2016. febr. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
alkat kérdése. nekem látszott, pedig túlsúlyos vagyok.
2016. febr. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Túlsúlynál később látszik nem?
2016. febr. 19. 21:33
 4/9 anonim ***** válasza:
Alkat kérdése, ha túlsúlyos vagy és mondjuk inkább oldalra megy és hátrahajló méhed van akkor alig, de ha inkább előrefele növekszik a pocakod akkor hamar látszik :)
2016. febr. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igazából átlagos vagyok. :)
2016. febr. 19. 22:08
 6/9 anonim ***** válasza:
25 hetesen???? Egyértelműen, le sem tagadhatnám, de a többi kismamának is nagy ahogy látom neten. Átlagos testalkatú vagyok, hátrahajló a méhem.
2016. febr. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Most direkt megnéztem a terhesfotóimat, 18 hetesen már rendesen dudorodott, 28 hetesen meg már tök egyértelmű terhespocakom volt.

Most a második terhességemnél 11 hetesen van olyan pocim, mint az elsőnél 18 hetesen volt.

2016. febr. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Igazából a 2.-at várom,de annyira nem emlékszem már... Esküvőre megyünk 2,5 hónap múlva és akkor leszek 25 hetes. Olyan ruhát vennék akkor,ami takarja a hasamat,mert nem.akarom h a távoli rokonok azzal foglalkozzanak h jé terhes vagy?


Máskor oké,csak ez mégis a mennyasszony nagy napja. A ruhát viszont jövőhéten venném meg mert egy üzlet bezár és 50%-os leértékelések vannak.

2016. febr. 20. 08:09
 9/9 anonim ***** válasza:
igen látszik a pocak szük,passzolo ruhába,nagyobb ruhába nem látszik még.
2016. febr. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!