Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meg nézitek és összehasonlitot...

Meg nézitek és összehasonlitottátok, a kismama képeiteket, pocak fotóitokat, terhességi adatokat, méreteket mostani babát, az előző babával?

Figyelt kérdés
2016. febr. 20. 17:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Csak az UH eredményeiket hasonlítottam össze, meg a súlygyarapodásomat. Pocak fotókat nem nagyon csináltam, nem is méregettem.
2016. febr. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nagyon nem kellett összehasonlítanom, mert a lányom extra pici volt. Nagyon elmaradt a súlyfejlődése, így egyértelmű volt a különbség, mind ultrahang adatokban, mind pocakméretben

a lányom születésekor (39. hét) 1850gr

a fiam a 37. heti UH-on 2560 gr

2016. febr. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az ultrahang eredményeket én is összehasonlítottam, mást képeket, fotókat nem nagyon.
2016. febr. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Uh-s méreteket összehasonlítottam,meg a súlygyarapodásomat,pocakkörfogatomat (védőnő mérte).
2016. júl. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Első és második között sok idő telt el, és az elsőről a papírok nincsenek nálam, csak a babanapló, így csak a születés utáni adatokat tudtam pontosan összehasonlítani, de nem nagyon van értelme, pl a nagyobbik lányom 1 évesen 8880 g volt, a pici meg 12 kg.

Most 6 hetes terhes vagyok, a 2. lányoméval össze tudom majd hasonlítani.

2017. dec. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva nem. Eszembe sem jutott. Most várom a 3.-at.
2017. dec. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
De mindig megfelelt az adott terhességi hétnek a méretük. A súly meg amúgy is becslés, születésnél derül ki. Az egy éves kori hosszt, súlyt összehasonlítottam, azt hittem nagyobb az eltérés, mert a lányom apja fajta erős csontozatú, a fiam átlagos testalkat. Előző voltam.
2017. dec. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

3 eves kerdes.

Ez miert lett fontos?

2019. márc. 20. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!