Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 1 kismama 2. babával nagyobb...

1 kismama 2. babával nagyobb hasa lesz mint az elsővel, ha az elsőt túl hordta akkor a másodikat, is túl fogja hordani?

Figyelt kérdés

2016. febr. 20. 10:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

1. Nem feltétlen, egyáltalán nem biztos


2. Nem feltétlen, egyáltalán nem biztos

2016. febr. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem véletlenül mondják, hogy nincs két egyforma terhesség.
2016. febr. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Elsővel sokat hÍztam nem volt olyan húúú de nagy hasam. 36 hétre szültem.

Másodikkal vagyok terhes 6kilót híztam és már 37 hetes vagyok....

Most akkor? Annyira más és más minden terhesség, kiszámíthatatlan.

Bnőm mindekét terhességénél jó nagy hasa volt, mind a kettőt tovább hordta jóval.

2016. febr. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha erre választ tudnék, akkor Nobel díjas lennék.
2016. febr. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lehet ebből következtetni. Nekem most pl. kisebb a hasam mint az elsővel (kevesebb kgnál is tartok). A szülésről még nem tudok nyilatkozni, az elsővel 18 órát szenvedtem, lehet most még hosszabb lesz, de az is lehet, hogy szerencsém lesz és megszülök 3 óra alatt!
2016. febr. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt nagyobb hasam a másodikkal, viszont előbb szorított a nadrág, lehet a csípőm kezdett szélesedni, de ugyanúgy későn látszott a terhességem kívülről. Az elsőt 1 nappal, a másodikat 8 nappal hordtam túl, és úgy is indították. Most a harmadik babát várom, és ugyanúgy későn kezd el látszani.
2016. febr. 23. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Persze bármi lehetséges,ahogy előttem írták,de azért jellemzőbb a nagyobb pocak (és talán a nagyobb baba) a 2. terhességnél,meg előbb is kezd általában látszani. A dokim mondta,hogy azon nők körében gyakoribb a 2. túlhordása,akik az elsőt is túlhordták. De biztosra semmit nem lehet venni,ezek nagyon soktényezős kérdések. Nekem mindkét terhességem nagyon hamar kezdett látszani,a 2. még előbb,mint az 1. és másodjára volt nagyobb a pocakom is és a babám is 500g-mal,igaz,ő kisfiú lett,míg az 1. kislány. Elsőt 5 nappal túlhordtam,2.-al kiírt napon szültem (valójában 2 nappal előtte,de a kiskönyvben elírták a szülés várható napját és azon a napon született :)) Mindkétszer viszonylag gyors és "könnyű" szülésem volt,a 2. gyorsabb,pedig nem jóslóztam előtte,mint az elsőnél és tovább volt zárva a méhdzájam,amin meg is lepődtem,mégis hamarabb kitágult. Mind2 fájásokkal indult,de teljesen másmilyen volt. Szóval nagy általánosságban igennel lehetne válaszolni a kérdéseidre,de valójában meg nem tudhatod,lutri.
2016. ápr. 19. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ja és a kilók nekem ugyanolyan ütemben jöttek fel mindkettőnél,egyikkel sem híztam sokat.
2016. ápr. 19. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Masodikkal kisebb volt a hasam, nem is hiztam annyit. Elsőt 4 nappal, másodikat nyolccal hordtam túl, első négy és fél óra alatt lett még, második két és fél óra alatt.
2016. dec. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Elsővel sokat híztam, másikkal kevesebbet. Hasam ugyanolyan körméretű volt! Elsőt 40+3-ra szültem, másodikat 39+0-ra. Ezáltal szerintem nem lehet következtetni egyik terhességből a másikra.
2016. dec. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!