Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hüvelyi fájdalom normális 17...

Hüvelyi fájdalom normális 17 hetesen?

Figyelt kérdés
Nem nyilal,hanem inkább tompa fájdalom, volt így valaki?
2016. febr. 20. 20:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem attól van hogy tágul a méhed!(nekem volt hogy annyira belenyilalt hogy nem tudtam megmozdulni.)
2016. febr. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem eppen annyi hetesen volt. Elmentem a dokimhoz, mondta, hogy csak a Magnosolv. Napi egy tasak. Hihetetlen, de bevalt. Azota is iszom es boldog vagyok.:)


37hkm

2016. febr. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ekkor kezdődött de néha nyilalt, szurkált vagy csak tompán fájt, mikor hogy. Én is egy tasaj magnosolvot ittam azt hiszem valahogy félidő körül kezdtem el és nem is tartott sokáig ez a kellemetlen érzés.
2016. febr. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is valamikor nyilall, van, hogy olyan tompán fáj, inkább feszül, feszítő érzés.Orvostól is kérdeztem, mert első terhességemnél ilyet nem tapasztaltam, és azt válaszolta, hogy teljesen normális, alakulnak a szervek a terhességhez :)
2016. febr. 21. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek 😊 Magnosolv meg volt 😉
2016. febr. 21. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!