Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit csáltatok akiknek a...

Mit csáltatok akiknek a méhszájon tapadt a méhnyálkahártya? Féltetek? Feljebb ment ahogy nőtt a hasatok, Volt hogy véreztetek?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokra lennék kíváncsi hogy valóban olyan veszélyes e!
2010. márc. 31. 16:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem a méhnyálkahártya tapadt ott meg hanem a baba, és nem a méhszájon hanem egy picit fentebb.Ahogy nőtt a baba kezdett egyre jobban"lecsúszni"

Vetélés lett a vége:(

2010. márc. 31. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos csatlakozom az előttem válaszolóhoz:((
2010. márc. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
nekem koraszülés 24 hetesen :-(
2010. márc. 31. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mármint a méhlepényre gondolsz???

Hány hetes vagy?

2010. márc. 31. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a méhlepényre gondolsz. Nekem is ott tapad, rendszerint idővel feljebb megy (vagyis ahogy nő, változik a helyzete) Nekem pici vérzéssel járt a 12.héten. Azóta feküdtem 1 hetet, illetve jobban vigyázok magamra, nem erőltetem meg magam. Általában magától megoldódik, de ha nem akkor sincs nagy baj, csak császározni kell majd.
2010. márc. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az első babánál nekem feljesbb ment.12.héten nagyon megijesztettek, hogy ebből komoly baj lehet, de szerencsére a 16.hetes kontroll uh-on semmi nem látszódott ebből.Most 18 hetes vagyok, de eddig senki nem jelezte hogy gond lenne-kopp-kopp -- remélem, már nem is lesz.
2010. márc. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
15 hetes vagyok és mondta a doki h néha véreztem és ettől lehet. Feküdjek, pihenjek ésvalószínű majd feljebb megy.
2010. márc. 31. 19:40
 8/9 anonim válasza:
Szia!Nekem nem pont a méhszájon, hanem kicsit mellette,de mélyen tapadt meg. Ne mászkálj,feküdj sokat! Én is ezt tettem, most a 40. héten vagyok.
2010. márc. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia! Ne aggódj, én is így jártam, egészen félidőig nekem is a méhszájon volt a méhlepény (először teljesen fedte, majd már csak részben), de ahogy nőtt a baba és ezzel együtt a poci, "elvándorolt" a méhszájról, utána már nem volt semmi gond. Nekem is javasolta a doki a pihenést, amit munka mellett nem igazán volt módomban betartani...Ismerősi körömben volt egy kismama, akinek viszont végig fedte a méhszájat a méhlepény, azóta már megszült, ő is és a baba is jól vannak. Igaz, hogy kicsit előbb (kb. 32. hetesen) befektette őt a doki a kórházba és nem várta meg a negyven hetet, hanem a betöltött 38. héten megcsászározta (programozott császár), mert ilyenkor nem szokták megvárni, hogy magától induljon be a szülés.

De nálad még simán változhat a dolog, az esetek nagy százalékában idővel feljebb vándorol a méhlepény. Jó egészséget nektek, és ne aggódj!

2010. márc. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!