Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt gyorsabban...

Terhesség alatt gyorsabban zsírosodik a hajam, ez normális? Ötödik hétben vagyok.

Figyelt kérdés
2016. febr. 23. 11:16
 1/5 anonim ***** válasza:

persze. nekem pl. nő, mint a gomba (nem tesz túl jót a pénztárcánknak az őszülés miatti 4 hetente hajfestés...), viszont zsírosodik, de nem hullik.


37hkm

2016. febr. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szerencsére nekem sem hullik, azaz nem jobban, mint előtte. Eleve gyorsan növő hajam van, nem festem, hosszú is, így azt nem nagyon látom, hogy gyorsabban nő, mint ahogy eddig. De akkor örülök, hogy normális a zsírosodás. Mindig 3 naponta mostam hajat, most ha hétfő reggel megmosom, kedd délutánra úgy néz ki, mintha olajjal kenegetném a töveit.
2016. febr. 23. 11:25
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem zsirosodott tok jo volt :)hullani majd szules utan fog, nem most
2016. febr. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

mázlisták!

nekem zsírosodik is, száraz is, töredezik is, fakul is... elég viseltesen néz ki, pedig tök egészséges szép hajam volt :( csütörtökön megyek fodrászhoz le kell vágatnom a hosszú hajam sajnos, mert már vállalhatatlan.. de az arc bőröm is detto ugyanilyen


31khm

2016. febr. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Terhesség előtt száraz hajam volt.A7-8.heten úgy zsírosodott hogy szó szerint este megnostam másnap délután nekem is mintha olajos lett volna.Aztán egyszer csak elmúlt 2-3gét után.Most is viszonylag hamarabb zsírosodik de kb 2napot azért kibír.
2016. febr. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!