Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetesen mentem eloszor...

5 hetesen mentem eloszor nogyogyadzhoz (elso baba), es nem adott kiskonyvet?

Figyelt kérdés

8hetesen megyek vissza majd hozza(igy is 10 hetesen kellene de addig nem birok varni),akkor mar fog adni kiskonyvet?Egyaltalan mert nem adott?Meg nem volt benne biztos h megmarad?7mm t mert ultrahangon.

Masodik alkalommal milyen vizsgalatokat fog csinalni?


2016. febr. 23. 18:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Most már orvos által kiadott papírokkal lehet menni védőnőhöz!
2016. febr. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Sztk-hoz megyek de rendes orvos o is.Csak fura volt h semilyen beutalot nem adott sehova.Ilyen koran mentem volna?Es nem is mondta h mert nem adott.
2016. febr. 24. 07:23
 13/15 anonim ***** válasza:
Míg nincs szívhang,addig nem is fog sehova beutalót adni,Orvosi szemmel addig nem számít élőnek egy terhesség
2016. febr. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nem kell beutaló. Egy leletet ad, amire ráírja, hogy "igazolt terhesség", és ezzel lehet menni a védőnőhöz, háziorvoshoz.

Beutaló csak a szakrendelésekre kell, én pl. genetikára kaptam a korom miatt.

2016. febr. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
én most voltam 4 hete meg előtte is kétszer....SZTK rendelésen. de addig még nincs szívhang addig nem adja ki a védőnő a kiskönyvet.DE az orvosodnak megkell csinálni a rizikobesorolási papirt is, mert a nélül sem tudja megcsinálni a védőnő a papirokat és ő fog neked a háziorvososddal együtt beutalót is adni
2016. febr. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!