Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7hetes terhes vagyok miutan...

7hetes terhes vagyok miutan eszem nagyon keseru izt erzek a szamba borzalmas kellemetlen hanyingerem is rendesen van volt valakinek hasonlo?

Figyelt kérdés
2015. dec. 21. 16:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Nincs refluxod? Epés refluxtól lehet hányinger és keserű szájíz is. Szerintem menj el a háziorvosodhoz.
2015. dec. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem kb onnantol állandó hányinger. A szam nem keserű de borzalmas izu. Minden eves utan rossz volt. Nekem sokat segített a B6, rago, fogmosas. Illetve dokim adott gyogyszert hanyingerre. Cerucal. 11 héten aztan sokat javult. De erdemes mondani nodokinak haziirvosnak. Hogy egyeb dolgokat kizarjanak. Pl reflux. Nekem az pl tuti nincs.
2015. dec. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!