Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma voltam nőgyógyásznál....

Alhana kérdése:

Ma voltam nőgyógyásznál. Megállapította, hogy terhes vagyok. De a leletemet nem igazán tudom értelmezni. Ebben szeretnék segítséget kérni. Mit jelent az, hogy ut. Ban 3mm felritkulás, körülötte gesztációs gyűrűvel mko norm ov?

Figyelt kérdés

2016. febr. 25. 09:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Uterusban 3 mm felritkulás, körülötte gesztációs gyűrűvel, mindkét oldalon normális ovarium.

A méhben 3 mm felritkulás -az ultrahangon itt sötétebb a kép, a gesztációs gyűrű utal arra, hogy ez petezsáknak tűnik, de nekem akkor írták le felritkulásnak, mikor még nagyon korán jártam a terhességnél, nem volt egyértelműen látható a petezsák-majd lesz.

Mindkét oldalon normális ovarium-petefészek-azaz itt minden szép szabályos, ahogy annak lennie kell.

Gratulálok! :)

Gondolom, visszahívott későbbre, hogy megállapítsa, hogy alakul, szeretik az elsőnél a szívhangot is látni, ami innen legalább két hét, de lehet, három-négy is.

2016. febr. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen visszahívott jövő hétre :). Köszönöm a gratulációt. Azt mondta a doki, hogy még nincs kizárva a méhen kívüli terhesség. A vérben a hcg szintem 559 mIU/ml. Azt mondta, hogy ez alapján csak sejti, hogy méhen belüli.
2016. febr. 25. 10:23
 3/4 anonim ***** válasza:
őőő...nem vagyok orvos de ha az uterusban làtta a felritkulast akk sztem belül van. csak ilyenkor még nem szeretik 100% ra mondani mert nagyon hamar mentél. De ez azt jelenti hogy terhes vagy csak még nem ver a kis szive majd egy jo hét mulva. vagyis ilyenkor még sejtcsomocska:)
2016. febr. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Megnyugodtam :).
2016. febr. 26. 07:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!