Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37 hetes terhes vagyok....

Lara1214 kérdése:

37 hetes terhes vagyok. Nagyon varjuk mar a picit. Van valami tippetek hogyan lehet elocsalogatni a kis pindurit? Tegnap bevizesett a labam elegge gorcsbe van a kezem is meg ma reggel gorcsolt a hasam de elmult. Lehetnek ezek elojelei a szulesnek?

Figyelt kérdés
2016. febr. 24. 19:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Lehetnek.Jóslók ilyenkor màr vannak

Viszont még elvileg 3 heted visszavan,nem kellenek praktikák,nem vagytok elkésve.

2016. febr. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem lehet praktikákkal beindítani a szülést. Szexet szokták mondani de úgy is akkor indul be a szülés amikor a baba és a te szervezeted készen van.

Nem előjel, ez azt jelzi, hogy a terhesség végén jársz. De gondolom ezt amúgy is tudod. Én 37 hetes koromtól valamiért mindennap azt hittem, hogy szülni fogok. A szülés napja sem volt ezalól kivétel csakhogy a kiírt nap előtt indult be csak a szülés így eltelt egy pár hét még. 37 hetesen el is kezdtem vizesedni, 35 hetes koromtól végig jóslófájásaim voltak, méhszáj 37 hetesen egy ujjnyira nyitva volt. Ahhoz képest..

2016. febr. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
De hisz még van három heted! Türelem!
2016. febr. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet elocsalogatni es meg nem is kell :-)
2016. febr. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Miért kéne előcsalogatni és ráadásul idő előtt?

Türelem, lesz még időd gyönyörködni benne.

2016. febr. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nyugi, én is azt hittem már 38 hetesen, hogy már biztos mindjárt meglesz. 41. hét után szültem, jó sokáig izgultam ☺ Most 36 hetesen is alig várom, hogy végre itt legyen a pici, de most már tudom, hogy akár 6 hét is lehet még.
2016. febr. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én holnapután leszek 37 betöltött. Mi két okból is várjuk a gyereket: elviselhetetlen fájdalmaim vannak, ami miatt a munkát meg -legyünk őszinték-az életet abba kellett hagynom 2 hete, és mert kíváncsiak vagyunk, milyen lesz, ha itt lesz a baba.


Nekem egészségügyi indokkal császárom lesz márc. 7-i héten, és most is azért vagyok ébren, mert sírva ébredtem, hogy a doki nem tud szabad műtőt adni, és én addig belehalok ezekbe a hólyagrohamokba. Persze, bármit ki lehet ugye bírni...de megértem, hogy te is várod a végét, izgatottságból vagy más okokból is.:)


Egyébként nekem a szex válik be, nem szülésindításra, hanem csak hangulatjavításként. A szex miatt minden második nap egy kisangyallá válok, aztán meg megint jön a depi.

2016. febr. 25. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!