Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 és 18. heti uh között kell...

12 és 18. heti uh között kell valamilyen vizsgálat?

Figyelt kérdés
Nőgyógyászhoz kell menni bármilyen "tapogatós" vizsgálatra? Úgy értem,hogy mondjuk kézzel meg kell- e néznie az orvosnak,hogy normálisan be van zárva a méhszáj vagy ilyesmi?
2016. febr. 25. 16:56
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha nincs semmi bajod, és nem is hívott vissza, akkor nem.

Csak akkor, ha bármi rendellenességet tapasztalsz.

2016. febr. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha nincs különösebb panaszod, akkor nem kell. :)
2016. febr. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom,mi számít problémának. Nyilallás van néha, kisebb görcs ritkán,de sose tudom,hogy az emésztésemet érzem,vagy a méh növését, vagy mi van. De alapvetően nincs probléma.
2016. febr. 25. 17:26
 4/8 anonim ***** válasza:
Nagyobb probléma pl.: hosszan tartó, erősebb görcs, pecsételés, vérzés stb.
2016. febr. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
engem a dokim visszarendelt 15 hetesen. holnap megyek. nincs semmi problémám de azért megnyugtató látni hogy minden oké. é legalább kapunk képet :)
2016. febr. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az én dokimnál a genetikai uh és a terhesgondozás két külön kategória. A 12. és a 18. hetit nem is ő végzi, így ettől függetlenül járok hozzá havonta. A 12. és 18. közé pont esik egy ultrahang: 15 hetesen kell majd mennem.
2016. febr. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én voltam 14 hetesen is ultrahangon, nem volt gond. Anyukám azt mondta h uhn nem tudjak megnezni a mehszajat peldaul. De lehet h rosszul tudja.
2016. febr. 25. 18:04
 8/8 anonim ***** válasza:
Első terhességemnél volt a 12.és 18. hét között egy UH, mert megkértem, hogy nézzünk rá, megnyugtatna. 20.héttől kellett havonta járni méhszájvizsgálatra, addig nem nézte. Ez külön volt az UH-tól, tehát nem olyankor nem Uh-ozott.
2016. febr. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!