Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes vagyok. Kicsi barnas...

7 hetes vagyok. Kicsi barnas folyasom van. Mit jelenthet?

Figyelt kérdés
5 hetesen voltam eloszor dokinal.Akkor 7mm petezsak volt lathato.Marcius 20a korul kellene visszamennem,de ma barnas folyast vettem eszre.Nem sok de azert latszik.Hetfon vissza akarok menni az orvoshoz ezert.Milyen vizsgalatot fpg csinalni?Csak ultrahanggal megnezi h Minden rendben van e,vagy vizsgal is valahogy?
2016. febr. 26. 07:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Én elmennék ambulanciàra/ügyeletre hàtha kell progi pòtlàs.
2016. febr. 26. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Pont dolgozok este 7ig,holnap ejszakas leszek,es hetfon vagyok szabad.20korul terveztem elmondani a fonokomnek,meg nem tudjak a munkahelyemen
2016. febr. 26. 07:42
 3/16 anonim ***** válasza:
Akkor mondd, hogy rosszul vagy! és ezért mész orvoshoz.... de menj mielőbb!
2016. febr. 26. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Szerintem is mondj valami kifogást és szaladj el orvoshoz.
2016. febr. 26. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Elmehet a baba, szerinted várhat hétfőig a dolog?


Bármit jelenthet, itt a gyakorin senki nem fogja megmondani mit....

2016. febr. 26. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ne várj, a vérzés nem normális, menj el orvoshoz!
2016. febr. 26. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Minden vérzéssel (a barnázás is annak számít) azonnal orvos.
2016. febr. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Szombaton hova lehet ezzel menni?Mert nogyogyasz nincs.Ugyeletre?Ott mit csinalnak?Ahol lakom nem korhazba van az ugyelet,csak egy rendelo ahol szerintem meg ultrahang sincs.Ott honnan tudjak h mindem rendben van e?
2016. febr. 26. 09:55
 9/16 anonim ***** válasza:
Szombat már lehet késő lesz !! Most kell menni be a kórházba a nőgyógyászatra vagy a szülészetre.Valószínű, hogy gyógyszert kapsz.Én 6 hetesen barnáztam akkor gyógyszert kaptam ,majd 13 hetesen akkor be is fektettek 1 hétre.
2016. febr. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nőgyógyászati ügyeletre, és nem is kell feltétlenül ultrahang, ha már láttak petezsákot, fel tudják írni a progeszteronpótlást.
2016. febr. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!