Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt már olyan, aki később...

Volt már olyan, aki később tudta meg hogy terhes és előtte nem tudott terhességről?

Figyelt kérdés

2016. febr. 26. 09:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Mihez képest később?
2016. febr. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
6.honaposan tudta meg,hogy terhes és eddig nem tudta,vagy 3-4. honaposan tudta meg.
2016. febr. 26. 09:42
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
Barátnőm kb. a 4. hónapban tudta meg. Szoptatott, így nem tűnt fel, hogy nincs menstruációja.
2016. febr. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%
Baratnomnek a fogamzasgatlo abbahagyasa utan honapokra kimaradt a menstruacioja, babat szerettek volna, ezert hagyta abba... Orvoshoz ment kezeltetni magat, mikor megtudta, hogy 14 hetes!
2016. febr. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
92%
Anyám a lekötés ellenére lett terhes és 6 honaposan adtak neki igazat. rá 3 honapra megszületett az öcsém 3 foggal :D
2016. febr. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 purplefrog ***** válasza:
89%
Én a 12. hétben tudtam meg. Addig semmi jele nem volt a terhessėgnek.Nem volt tervben szòval sokkolt. :p főleg,hogy előtte minden orvos szerint ėn nem voltam kėpes teherbe esni.
2016. febr. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
87%
10 hetes voltam mikor megtudtam. 3-4 havonta menstruáltam a cisztáktól,nem gondoltam volna hogy sikerül.
2016. febr. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én a fog. gátló elhagyása után azonnal terhes lettem. Nem jött meg, a hormonokra fogtam. Görcsölgettem, de nem vészesen. Férjem hozott tesztet, mert ő már gondolta. Megcsináltam, elfelejtettem az eredményt is megnézni, annyira biztos voltam a negatívban. Este néztem meg, 2 csíkos lett. Reggel újra teszt, pozitív. Irány az orvos,13 hetes voltam. Azonnal megcsináltak minden vizsgálatot. Tarkóredő mérés, kombi teszt (fizetős), vérvétel. Amikor pozitív lett a teszt, egyből elkezdtem hányni és minden terhes tünetet produkáltam. Szerintem az már pszichés volt. Második banánál már a vérzés kimaradás előtti nap hánytam.
2016. júl. 31. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
71%
Anyum egyik munkatársnője 38 hetesen tudta meg, mikor gyomorfájdalmakkal orvoshoz ment. Állítólag nem volt sosem rendes a menstruációja, volt hogy hónapokig kimaradt neki, ezért nem gyanakodott a terhességre. Évek óta próbálkoztak a gyerekkel, sikertelenül. Elég nagy darab csaj volt (100 kilón felüli), így gondolom, nem tűntek fel neki a plusz kilók. Azóta már két éves a fia.
2016. júl. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A barátnőm akkor tudta meg, hogy terhes mikor beundult a szülés. Régebben azt hittem, hogy ezek mind kamu storyk.. De nem! Tényleg van ilyen. A család bevitte gyanutlanul hasfájással a kórházba és egy babával tértek haza.
2018. jan. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!