Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit csináljak a derekammal?...

Mit csináljak a derekammal? Már nem bírom tovább

Figyelt kérdés

Még csak 24. hetes vagyok

Már a 14. héten is majdbe szakadt a derekam ha sétáltam pár percet.. De mára már kibírhatatlan.. Nemtudok takarítani mert 2 perc után annyira fáj a derekam hátam csípőm mindenem hogy muszály pihennem és utánase tudom folytatni... Sétálni se tudok, 2 percre van a bolt de kész pokol átsétálni ráadásul 500 kilónak érzem magam, alig birom vonszolni a testem.

Mit tehetnék? Nem birom tovább idegileg! Folyamatosan sírok a tehetetlenség miatt!

Segítségem nincs aki mindent megoldana helyettem.


2016. febr. 26. 16:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Én összeszorítottam a fogaim és 3 napig rengeteget mentem 4. nap már simán bírtam. Csak 13 hetes voltam. (korábban pihennem kellett és mikor visszamentem dolgozni alig bírtam mozogni a derékfájdalomtól.) Szóval nem így akartam végigvinni a terhességet azt mondják a mozgás jót tesz és kipróbáltam. Még az utolsó hetekben is vígan sétáltam.
2016. febr. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Sajna a méhszájam miatt pihenésre is vagyok ítélve, nem sétálhatok annyira sokat :( bicikliznem is tilos sajna.
2016. febr. 26. 16:50
 3/10 anonim ***** válasza:

nekem megoldotta a hátfájást a Brendonos hastartó pánt, van belőle erősebb és gyengébb tartást nyújtó változat is. mindenképpen ruházz be egyre! (végig jó lesz a terhesség alatt)


37hkm

2016. febr. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hastartó pánt!A neten láttam egy "Pocaktámasz" nevezetű kismamaövet,sokan írtak pozitív tapasztalatokról.Egy próbát megér.Ha továbbra sem szűnik,de legalább is enyhül a fájdalmad,a helyedben én felkeresnék egy szakembert,hogy vizsgáljon meg.Lehet,hogy nem csak a babavárás van a háttérben!
2016. febr. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

En 13hetea vagyok,es járni is alig bírok. :(

Es en dolgozom 7oraban szoval valami rettenet. :(

Reménykedem ,hogy elmulik, de ha te mar 24.hetes vagy ,akkor gondolom nem fog.:(

Kitartas neked!

2016. febr. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Vegyél hastartót.
2016. febr. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

5ös! Kitartást neked is! Remélem neked enyhülni fog :)

Többiek köszi a tanácsot akkor mindenképp beszerzek egy jastartót :)

2016. febr. 27. 08:38
 8/10 A kérdező kommentje:
hastartót *
2016. febr. 27. 08:38
 9/10 anonim ***** válasza:
nem tudom esetleg a hastarto pànt helyett hordozokendö amit késöbb is hasznàlhatsz? azzal is lehet pocakot tarto kötéseket csinàlni. Ha érdekel van fb.on csoport babahordozas kérdések vàlaszok ott tudnak segiteni! jobbulast
2016. febr. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Kismama masszázs ?

Nekem a 12. héttől fáj a derekam 3. hónap betöltése után mentem masszázsra és nekem bevált legalábbis eddig (28.hetes vagyok) bár én minden héten egyszer megyek.

2016. febr. 28. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!