Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van köztetek olyan személy,...

Van köztetek olyan személy, aki 8 hetes koráig (vagy annál tovább) dohányzott aktívan terhesség alatt?

Figyelt kérdés

Számomra nem az a kérdés, hogy letegyem vagy sem, mert egyértelmű, hogy leteszem a cigit. Hogy hogyan azt még nem tudom, remélem nem lesz nehéz. Sokkal inkább aggaszt az, hogy 8 hetesen tudtam meg, hogy babát várok. Nem volt feltűnő, hogy nem jött meg a havi, mert máskor is nagyon rendszertelen volt. Napi 10-15 szál cigit szívtam el átlagban, most nagyon aggódom. Az UH vizsgálaton minden rendben volt, legközelett egy hónap múlva kell menjek.

Ha van ilyen tapasztalatotok, kérlek osszátok meg velem



2015. nov. 20. 11:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Anyám. Meddőnek nyilvánították, össze-vissza menstruált, így 3. hónap környékén derült ki, hogy a gyomorrontása én vagyok. Addig erős dohányos volt. Sőt, apám a vélt emésztési panaszaira a házipálinkát erőltette, úgyhogy szokásától eltérően még piált is akkor.


30 elmúltam, egészséges vagyok.

2015. nov. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

11hetes voltam mikor kiderült, hogy jön a lányom. "Piros" cigiből napi egy dobozzal szívtam addig, plusz 2-3 hétig Cataflamon éltem ínygyulladás miatt. Semmi baja nem lett, 9éves okos, szép nagy lány már. :)

Sok sikert a leszokáshoz! :)

2015. nov. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Gondolom édesanyád 3 hónap után felhagyott a rossz szokásokkal. Nehéz helyzet. Én is hallok olyat, hogy nem bírják cigi nélkül, s így napi 1-2 szálat elszívnak. Én meg úgy vagyok vele, hogy inkább viseljem el az elvonást, mint a bűntudatot egy slukk után. Egyáltalán nem könnyű, de próbálkozom, hogy ne gyengüljek el.
2015. nov. 20. 11:40
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! En is 8 hetesen tudtam meg baba lesz ugy mint te! Dolgoztam sokat cigiztem kb.10 hetes voltam mire teljesen letettem.Nagyon eros lelkifurdalas volt a cigi miatt! Semmilyen elvonasi tunet nem volt! Most 10 eves a lanyom egeszseges es kituno tanulo! Ne felj letteni nem fogod megszenvedni.Gondolj a babyre,hogy neki jobb lesz ha nem szivsz 1-2 szalat se! Gratulalok a pocilakohoz :))
2015. nov. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Anyukám...teljesen letenni végig nem tudta, de napi egy szálra tudta csökkenteni, amikor megtudta, hogy terhes (régen ez a 2. kimaradt menzesznél volt kb. kitapintható orvos által) ...nem nagy büszkeség...


Én a terhessége 38. hetén kis súllyal jöttem világra, természetes szüléssel, azóta az egészségem kifogástalan ugyan, de 2 hétig kórházban voltam a kis súly+sárgaság miatt.


A mai napig dohányzik egyébként, apukám is. Viszont én sosem gyújtottam rá (így terhességeim alatt sem).:)

2015. nov. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Végig, orvosi tanácsra (jó régen volt, ma már csak nem mondanak ilyet az orvosok), kicsit korábban születtem és teljesen egészséges vagyok. Nyugi nagyon sokan nem tudják előre mikor lesznek terhesek :)
2015. nov. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!