Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet terhes vagyok! Hogyan...

Lehet terhes vagyok! Hogyan tovább? (21L)

Figyelt kérdés
21 éves vagyok , valószínűnek tartom hogy terhes lettem, sajnos még csak 3 hónapja dolgozom (szóval nem lenne meg a ledolgozott egy évem), párom már 3 éve dolgozik, albérletben élünk, van saját autónk, szeretjük egymást, jól megvagyunk, több mint 3 éve vagyunk együtt, viszont nincs félretett pénzünk, nem tudom, hogy így ezt hogy lehetne megoldani? Van pár betegségem is, így valószínű nem tudnék dolgozni terhesség alatt (12 óra folyamatos állás, nincs lehetőség leülni, fizikai munka, hajolgatni cipekedni kell)
2015. okt. 21. 20:25
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés? Nőgyógyász, védőnő.
2015. okt. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
94%

Számolni kell. Férjed keresete, gyes, családi, egyszeri anyasági, és (ha ügyes vagy, valami otthoni munka), mínusz a kiadások, rezsi, albérlet. Ezen kívül van-e olyan családtag, aki tud támogatni, ha megszorultok?

Ezek a kérdések anyagilag.

2015. okt. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
92%
Megoldjátok nyugi. A lényeg hogy szeretitek egymást. Nem is neked kell dolgozni a terhesség alatt, hanem a hapsidnak. Maximum a kocsit eladjátok, de azt sem biztos hogy kell. Örülj a babának.
2015. okt. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
A kérdés az, hogy el tudnánk e tartani így a gyereket, hogy csak gyest meg családit kapnék plusz a férjem keresete. Sajnos elég távol vagyunk a szülőktől, de ha valóban terhes vagyok akkor közelebb költöznénk, csak a férjemnek kellene akkor másik biztos munkát találnia.
2015. okt. 21. 20:35
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem írtad hogy a férjed mennyit keres, én meg sajnos nem vagyok gondolatolvasó :) Szóval ahhoz hogy válaszoljak, kéne az adat is :)
2015. okt. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
És az albérlet költségei is kellenének.
2015. okt. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Szeretjük egymást nagyon és egyébként nagyon szeretnék gyereket, terveztük is, csak előtte szerettem volna dolgozni legalább egy évet.
2015. okt. 21. 20:37
 8/25 A kérdező kommentje:
Hát albérletre 70e. fizetünk és a férjem nettóba keres 150e-t, de azt mindig megkapja, néha túlórázik is.
2015. okt. 21. 20:39
 9/25 Bella169 ***** válasza:
100%
Mikor fejezted be a nappalis tanulmányaidat?
2015. okt. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
73%
én gy tudom,hogy januártól csak 180 biztosított nap kell a gyedhez.
2015. okt. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!